reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny czy miewacie problem z suchoscia w ustach, chrypka, suchym kaszlem? Co Wam pomaga?
Z chrypką i kaszlem nie, ale suchość w ustach w nocy mnie dobija. Budzę się co godzinę i popijam wodę 🙄
Chrapię, owszem, już kilka tygodni temu miałam problem z suchością, później przeszło i teraz znowu...
A na problemy z gardłem, jeśli się pojawiają, biorę Isle i robię inhalacje.
 
@Jae a nie masz suchego powietrza w domu? Może jakieś mokre ręczniki powieszone albo nawilżacz powietrza by pomogły? Ja bardzo czuję różnicę w dniach kiedy jest pranie powieszone w domu a kiedy nie ma - wtedy zawsze budzę się z drapaniem w gardle i suchością w ustach jak na najgorszym kacu.
 
czy któraś z was wie już, że będzie miała cesarkę? pisałyście plan porodu do CC?
Ja wiem że będę miała i będę pisała coś a’la plan porodu żeby mieć pod ręką wszystkie leki które brałam w ciąży, cała historie zdrowotna itp - bardzo się przydaje do wywiadu anastezjologicznego a w nerwach łatwo coś zapomnieć.
warto też uwzględnić kwestie kp, podawania mm, kangurowania przez tatę itp.
 
Ja wiem że będę miała i będę pisała coś a’la plan porodu żeby mieć pod ręką wszystkie leki które brałam w ciąży, cała historie zdrowotna itp - bardzo się przydaje do wywiadu anastezjologicznego a w nerwach łatwo coś zapomnieć.
warto też uwzględnić kwestie kp, podawania mm, kangurowania przez tatę itp.
no właśnie jestem w trakcie pisania i zastanawiam się co tam jeszcze można dodać.
Pisałam o kangurowanie przeze mnie podczas szycia (u mnie jest taka możliwość) lub przez tate jeśli będą jakieś komplikacje i niestety ja nie będę mogła kangurowac, o mm, o zgodzie na szczepienie, o tym że nie chce by myli moje dziecko na oddziale, chyba że pobyt będzie się przedłużał, żeby mała była ze mną cały dzień ale w nocy o możliwość zawiezienia na noworodki jeśli będę tego potrzebowała i inne... Miałam nadzieję że coś mi podsuniecie 🙂
 
no właśnie jestem w trakcie pisania i zastanawiam się co tam jeszcze można dodać.
Pisałam o kangurowanie przeze mnie podczas szycia (u mnie jest taka możliwość) lub przez tate jeśli będą jakieś komplikacje i niestety ja nie będę mogła kangurowac, o mm, o zgodzie na szczepienie, o tym że nie chce by myli moje dziecko na oddziale, chyba że pobyt będzie się przedłużał, żeby mała była ze mną cały dzień ale w nocy o możliwość zawiezienia na noworodki jeśli będę tego potrzebowała i inne... Miałam nadzieję że coś mi podsuniecie 🙂
A nie dostaje się gotowych ankiet jak przy naturalnym porodzie?
 
reklama
można ściągnąć ze strony szpitala, mam z innego, w którym miałam rodzić, ale tam jest większość do sn, a do CC tylko pare punktów. zaś szpital w którym mam zaplanowaną cesarkę nie ma planu do pobrania, ale zachecają by napisać, wiec szukam info na necie
 
Do góry