reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Hejka!
Chwile mnie nie było bo samopoczucie fatalne. Czasem nawet nie mogę czytać bo zaraz mnie mdli jeszcze bardziej :/
Do końca tygodnia zostaje w domu na opiece bo córeczka mi się przeziębiła.

Ja mam detektor angel sound czy jakoś tak. Kupiłam używany. Wrzucę zdjęcie. Napewno teraz też będę używać jeśli coś bedzie mnie niepokoić. W ciąży z córka miałam sporo stresu bo mało się ruszała wiec mnie to uspokajało.

Co do grupy zamkniętej, jestem jak najbardziej za. Byłam na innym forum na kwietniowych2020 to do dzisiaj mamy kontakt na grupie na messenger ;)
Na mss szybszy i łatwiejszy sposób komunikacji. Też na takiej jestem 😊 z czasem właśnie przeszłyśmy z zamkniętego na mss ;)
 
reklama
Zajmij czyms glowe. Poczytaj ksiazke, poogladaj odmozdzajace seriale. Nie mysl za duzo bo to nie pomaga. Lepiej zajac czyms mysli a niech wszystko toczy sie swoim biegiem. Bedzie dobrze :-))


Ja wlasnie obczajalam uzywki tego zielonego pasa na allegro insafe bodajrze i nad nim sie pochyle bo te materialowe nie przemawiaja do mnie zwlaszcza ze czasami jestem pasazer czasami prowadze i za duzo przepinania 😑
Z tym insafe trzeba zwrócić uwagę, że go się przekłada pomiędzy siedzeniem i nie w każdym aucie się tak da
 
Do góry