reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Też myślę nad detektorem, mąż ma obiekcje (bo zna mój charakter) no ale cóż.. 🙈 Zastanawiam się nad: JUMPER JPD-100E.

Edit. Skoro rozmawiamy już o sprzętach dodatkowych: polecacie jakiś adapter do pasów samochodowych?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny jak sobie radzicie z tym, ze np jeden dzien czujecie sie lepiej? Ja tak mam, to juz od razu mam mysli, ze cos jest nie tak i plakac mi sie chce, ze znowu sie nie udalo…
Ciesz się tym, że czujesz się lepiej i to wykorzystaj. Ja codziennie czuje się fatalnie... Wymioty i mdłości mnie dobijają. Wczoraj praktycznie każdy posiłek wylądował w WC... 🙁 Nie wiem jak ja przeżyje ten październik.
Trzymaj się i bądź dobrej myśli, niepotrzebny stres też nie jest dobry dla was
 
Też myślę nad detektorem, mąż ma obiekcje (bo zna mój charakter) no ale cóż.. 🙈 Zastanawiam się nad: JUMPER JPD-100E.

Edit. Skoro rozmawiamy już o sprzętach dodatkowych: polecacie jakiś adapter do pasów samochodowych?

Ja miałam coś w tym stylu, i nie powiem, było całkiem ok. Ale widziałam na internecie ze są dużo lepsze. 😀
 

Załączniki

  • IMG_8023.jpeg
    IMG_8023.jpeg
    69,3 KB · Wyświetleń: 32
Też myślę nad detektorem, mąż ma obiekcje (bo zna mój charakter) no ale cóż.. 🙈 Zastanawiam się nad: JUMPER JPD-100E.

Edit. Skoro rozmawiamy już o sprzętach dodatkowych: polecacie jakiś adapter do pasów samochodowych?
Ja mam taki i byl super. Muszę go tylko znaleźć, bo oczywiście nie pamiętam gdzie go mogłam schować... 🤪
 

Załączniki

  • Screenshot_20221005_110438_com.google.android.googlequicksearchbox_edit_841809057458525.jpg
    Screenshot_20221005_110438_com.google.android.googlequicksearchbox_edit_841809057458525.jpg
    218,7 KB · Wyświetleń: 38
Dziewczyny jak sobie radzicie z tym, ze np jeden dzien czujecie sie lepiej? Ja tak mam, to juz od razu mam mysli, ze cos jest nie tak i plakac mi sie chce, ze znowu sie nie udalo…
Ja tak mam i też nie wiem jak sobie z tym radzić. Cały czas nachodzą mnie jakieś czarne myśli 😑 czekam na kolejną wizyte i badania prenatalne może wtedy się uspokoje jak bede wiedzieć że wszystko jest ok ❤️
 
No wlasnie dziewczyny, ja to teraz siedze i rozkminiam… przeszlosc moja w tym temacie tez nie napawa optymizmem… wiec no coz…

Zajmij czyms glowe. Poczytaj ksiazke, poogladaj odmozdzajace seriale. Nie mysl za duzo bo to nie pomaga. Lepiej zajac czyms mysli a niech wszystko toczy sie swoim biegiem. Bedzie dobrze :-))
Też myślę nad detektorem, mąż ma obiekcje (bo zna mój charakter) no ale cóż.. 🙈 Zastanawiam się nad: JUMPER JPD-100E.

Edit. Skoro rozmawiamy już o sprzętach dodatkowych: polecacie jakiś adapter do pasów samochodowych?

Ja wlasnie obczajalam uzywki tego zielonego pasa na allegro insafe bodajrze i nad nim sie pochyle bo te materialowe nie przemawiaja do mnie zwlaszcza ze czasami jestem pasazer czasami prowadze i za duzo przepinania 😑
 
reklama
Do góry