reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Mąż kupił wczoraj świeczkę o takim idealnie świątecznym zapachu 🤗 synuś właśnie spi, a ja sobie zaparzyłam zimowa herbatę w świątecznym kubku i wcinam mandarynki… omg. 🫶🏻 mam ochote puścić świąteczne piosenki 🤣
Kumulacja tych wszystkich zapachów o których piszesz zaprowadziłaby mnie tylko w jedno miejsce, mało świąteczne XD 🙈
 
Ciesz się tym, że czujesz się lepiej i to wykorzystaj. Ja codziennie czuje się fatalnie... Wymioty i mdłości mnie dobijają. Wczoraj praktycznie każdy posiłek wylądował w WC... 🙁 Nie wiem jak ja przeżyje ten październik.
Trzymaj się i bądź dobrej myśli, niepotrzebny stres też nie jest dobry dla was
Ja tak mam i też nie wiem jak sobie z tym radzić. Cały czas nachodzą mnie jakieś czarne myśli 😑 czekam na kolejną wizyte i badania prenatalne może wtedy się uspokoje jak bede wiedzieć że wszystko jest ok ❤️
Zajmij czyms glowe. Poczytaj ksiazke, poogladaj odmozdzajace seriale. Nie mysl za duzo bo to nie pomaga. Lepiej zajac czyms mysli a niech wszystko toczy sie swoim biegiem. Bedzie dobrze :-))


Ja wlasnie obczajalam uzywki tego zielonego pasa na allegro insafe bodajrze i nad nim sie pochyle bo te materialowe nie przemawiaja do mnie zwlaszcza ze czasami jestem pasazer czasami prowadze i za duzo przepinania 😑
Dzieki dziewczyny, no zajac glowe probuje, ale niestety jestem teraz na etapie poprzedniego niepowodzenia i ciezko jest tak… juz chyba wolalabym sie zle czuc… chociaz to tez nie jest gwarancja…
Staram sie byc dobrej mysli:)
 
Mąż kupił wczoraj świeczkę o takim idealnie świątecznym zapachu 🤗 synuś właśnie spi, a ja sobie zaparzyłam zimowa herbatę w świątecznym kubku i wcinam mandarynki… omg. 🫶🏻 mam ochote puścić świąteczne piosenki 🤣
ja tez nie mogę się doczekać świat, szczególnie ze będziemy spędzać je w nowym domu ❤️ ale poczekam jeszcze do grudnia 🤣
 
Z tym insafe trzeba zwrócić uwagę, że go się przekłada pomiędzy siedzeniem i nie w każdym aucie się tak da

Sprawdzone👍ale jeszcze poczekam na potwierdzenie Fasolki :-)
A Ty co wybralas?

Mąż kupił wczoraj świeczkę o takim idealnie świątecznym zapachu 🤗 synuś właśnie spi, a ja sobie zaparzyłam zimowa herbatę w świątecznym kubku i wcinam mandarynki… omg. 🫶🏻 mam ochote puścić świąteczne piosenki 🤣

Ijngle bells, jingle bells 😁 az sobie zaspiewalam!
 
Dzieki dziewczyny, no zajac glowe probuje, ale niestety jestem teraz na etapie poprzedniego niepowodzenia i ciezko jest tak… juz chyba wolalabym sie zle czuc… chociaz to tez nie jest gwarancja…
Staram sie byc dobrej mysli:)

No to czekamy az minie "ten" czas i cieszymy sie razem :-)))
ja tez nie mogę się doczekać świat, szczególnie ze będziemy spędzać je w nowym domu ❤️ ale poczekam jeszcze do grudnia 🤣

Wykonczeniowka czy kupowaliscie gotowy?:-)
 
reklama
Do góry