reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Haha do kibelka? 🫢 biedna, oby do świat minęło 😋♥️
Na to liczę, a nawet ze juz w listopadzie zacznie być lepiej 🙏
Sprawdzone👍ale jeszcze poczekam na potwierdzenie Fasolki :-)
A Ty co wybralas?



Ijngle bells, jingle bells 😁 az sobie zaspiewalam!
Ja mam besafe, wstawilam wcześniej zdjęcie. W ostatniej ciąży bardzo mi się sprawdzał. Muszę go tylko znaleźć, bo nie pamiętam gdzie go schowałam 🤪
 
A macie już założona kartę ciąży? Mi polozna na założyć dopiero przed następna wizyta to będzie 10 tydzień
Ja będę miała dopiero założona 20.10 i to będzie 12 tydzień. U nas w medicover położna zakłada. Przed każda wizyta u ginekologa jest wizyta u położnej i ona mierzy ciśnienie, waży i uzupełnia kartę ciąży o wyniki badań itd, żeby lekarz na wizycie mógł skupić się już tylko na reszcie ;)
Na mss szybszy i łatwiejszy sposób komunikacji. Też na takiej jestem 😊 z czasem właśnie przeszłyśmy z zamkniętego na mss ;)
Zdecydowanie. My tak od ponad 2 lat mamy codzienny kontakt. Na początku cieżko było to ogarnąć, tyle wiadomości ale można wyciszyć i nadrabiać jak ma się czas :)
Mąż kupił wczoraj świeczkę o takim idealnie świątecznym zapachu 🤗 synuś właśnie spi, a ja sobie zaparzyłam zimowa herbatę w świątecznym kubku i wcinam mandarynki… omg. 🫶🏻 mam ochote puścić świąteczne piosenki 🤣
kocham klimat świąteczny 🎄
Nie mogę się doczekać już tego czasu :)
 
reklama
Do góry