reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312 - MODERATOR
2. @Ellie2021
3. @Bibi89
4. @KarolinaDD
5. @Silvana
6. @VikiO
7. @anita.91
8. @netka_lp
9. @Roxana1889
10. @Oleś
11. @Kwiatuszek34
12. @Agula_
13. @Zielona2426
14. @magdalena.
15. @gooskaw
16. @oligator
17. @Lenka666666
18. @Paxa
19. @Ewq9
20. @CzekajacNaCud
21. @Corabia
22. @Olunia145
23. @Dzoana88
24. @Migotka28
25. @Pola0702
26. @Evelina@ - MODERATOR
27. @Bonnie9
28. @Figazmakiem
29. @Kuksonia
30. @Marcela24
31. @Sikorka91
32. @Dolvit
33. @Harinka
34. @Paulina12
35. @MonikaAlex
36. @Charlotte21
37. @Munro
38. @Kasia1994
39. @Emmka87
40. @Szczęśliwa_mama_
41. @deedee92
42. @Lily of the Valley ©
Ja też poproszę o dopisanie.

Myślę, że powinnyśmy dać szansę innym dziewczynom i tak jak któraś napisała, co jakiś czas weryfikować wpisy i usuwać te mało aktywne osoby. Ten czas pierwszego trymestru jest rzeczywiście trudny dla większości z nas, do tego niektóre z nas jeszcze pracują.
 
reklama
W sumie racja :) Dajmy szansę, a w listopadzie się juz zweryfikuje, kto powinien zostać, a kto nie...

Też trzeba jedną, mocną zasadę na prywatnym zaznaczyc, że nie WYWLEKAMY na zewnątrz tego, co na prywatnym piszemy lub nie daj kogoś zdjęcia (jakby ktoś, coś dał). Niestety i takie smaczki bywały, jak kiedyś udzielałam sie na forum, że dziewczyny jedne były po to, żeby wywlekać info. Generalnie bezsensu, musiało się serio nudzić im, zeby w takie coś się bawić, wręcz przykre takie zachowanie...
 
W sumie racja :) Dajmy szansę, a w listopadzie się juz zweryfikuje, kto powinien zostać, a kto nie...

Też trzeba jedną, mocną zasadę na prywatnym zaznaczyc, że nie WYWLEKAMY na zewnątrz tego, co na prywatnym piszemy lub nie daj kogoś zdjęcia (jakby ktoś, coś dał). Niestety i takie smaczki bywały, jak kiedyś udzielałam sie na forum, że dziewczyny jedne były po to, żeby wywlekać info. Generalnie bezsensu, musiało się serio nudzić im, zeby w takie coś się bawić, wręcz przykre takie zachowanie...
Naprawdę komuś się chce w coś takiego bawić ?
 
A dlatego ze tu każdy może wejść i przeczytać co ktoś pisze.
Gdyby każda z nas wychodziła z takiego założenia wątek by nie istniał, bo po co.
Jestem za budowaniem wątku prywatnego z osobami, które mają czas wejść poczytać, doradzić powiedzieć dobre słowo. Osoby , które czytają i odzew z ich strony jest dopiero po haśle wątek prywatny poobserwujmy tu i wtedy życie zweryfikuję 🙃😉
 
Też tego nie rozumiem :/
No właśnie też się nad tym zastanawiałam ale jak byłam w 2017 tu to były różne dziwne dramy najczęściej z tego forum startowego tego ze staraniami bo tam największe dramy się odwalaly, dziewczyny opowiadały o stalkerkach itp no w sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Była też jakaś historia że laska udawała ciąże i wyszło to już po porodach
Tylko nie pamiętam powodu

To trochę jak stare mity tego forum :)
 
No właśnie też się nad tym zastanawiałam ale jak byłam w 2017 tu to były różne dziwne dramy najczęściej z tego forum startowego tego ze staraniami bo tam największe dramy się odwalaly, dziewczyny opowiadały o stalkerkach itp no w sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Była też jakaś historia że laska udawała ciąże i wyszło to już po porodach
Tylko nie pamiętam powodu

To trochę jak stare mity tego forum :)
To ja jestem zacofana w tych internetach chyba ;)
Ale w tym wątku to w sumie nie widziałam wiele wypowiedzi, które nadałaby się na fanpejdż „beka z mamuś na forach” ;)
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z tym, ze np jeden dzien czujecie sie lepiej? Ja tak mam, to juz od razu mam mysli, ze cos jest nie tak i plakac mi sie chce, ze znowu sie nie udalo…
 
reklama
No właśnie też się nad tym zastanawiałam ale jak byłam w 2017 tu to były różne dziwne dramy najczęściej z tego forum startowego tego ze staraniami bo tam największe dramy się odwalaly, dziewczyny opowiadały o stalkerkach itp no w sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Była też jakaś historia że laska udawała ciąże i wyszło to już po porodach
Tylko nie pamiętam powodu

To trochę jak stare mity tego forum :)
O ludzie ... ja pracowałam z taka dziewczyna która udawała ze jest w ciąży i wysyłała zdjęcia usg (z poczatkow) które znalazła w necie. Potem mowila ze poroniła, żeby jej wspolczuc. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy odwalać. Poza tym ona była nieźle odklejona od rzeczywistości bo dużo innych akcji odwalała oczywiście wszystko zmyślone 🤦‍♀️🤦‍♀️
Wiec tak jestem w stanie uwierzyć ze dziewczyny są prze różne i mogą odwalać prze różne akcje tym bardziej w necie gdzie jest się powiedzmy bardziej anonimowi.

Ludzie nie przestaną mnie nigdy zaskakiwać 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry