reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Cześć, dziś zaczęły się dość intensywne plamienia i ból brzucha więc pojechałam na IP. Na szczęście z ciążą wszystko w porządku, na szyjce mam polipa i to prawdopodobnie przez niego te plamienia. Mam umówić się do swojego lekarza prowadzącego na kontrol. Narazie przepisał mi duphaston i nospe w razie nasilającego się bólu.
Tyle co się dziś strachu najadłam to moje, mam nadzieję że już będzie dobrze.
 
reklama
Dobrze że już koniec dnia bo miałam przez cały dzień nerwa na moje starsze dziecko. Non stop podjudza to młodsze do złych rzeczy a to wylewanie wody z wanny a to wchodzenie na krzesła obrotowe. W dodatku nie zje obiadu a potem jęczy z głodu
Oby jutro nowe pokłady cierpliwości się załadowały

Dobrze że chociaż żadnych objawów ciążowych nie mam po raz trzeci może być bardzo ale to bardzo lajtowo :)
 
No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312 - MODERATOR
2. @Ellie2021
3. @Bibi89
4. @KarolinaDD
5. @Silvana
6. @VikiO
7. @anita.91
8. @netka_lp
9. @Roxana1889
10. @Oleś
11. @Kwiatuszek34
12. @Agula_
13. @Zielona2426
14. @magdalena.
15. @gooskaw
16. @oligator
17. @Lenka666666
18. @Paxa
19. @Ewq9
20. @CzekajacNaCud
21. @Corabia
22. @Olunia145
23. @Dzoana88
24. @Migotka28
25. @Pola0702
26. @Evelina@ - MODERATOR
27. @Bonnie9
28. @Figazmakiem
29. @Kuksonia
30. @Marcela24
31. @Sikorka91
32. @Dolvit
33. @Harinka
34. @Paulina12
35. @MonikaAlex
36. @Charlotte21
37. @Munro
38. @Kasia1994
39. @Emmka87
40. @Szczęśliwa_mama_
jestem równiez za prywatnym!
 
Ja byłam dzisiaj na usg i również ma infekcje dostałam na 3 dni globułki pimafucin. A ty co dostałaś na infekcje?
Nystatyna przez 10 dni chociaż doktor mówił że dopóki biorę luteinę to pewnie się nie pozbędę tej infekcji 😩 myślałam o zmianie na luteinę podjęzykowa ale nie wiem czy dam radę bo z tego co pamiętam była okropna w smaku 😩
 
Cześć, dziś zaczęły się dość intensywne plamienia i ból brzucha więc pojechałam na IP. Na szczęście z ciążą wszystko w porządku, na szyjce mam polipa i to prawdopodobnie przez niego te plamienia. Mam umówić się do swojego lekarza prowadzącego na kontrol. Narazie przepisał mi duphaston i nospe w razie nasilającego się bólu.
Tyle co się dziś strachu najadłam to moje, mam nadzieję że już będzie dobrze.
Przytulam bo wiem co czujesz. Ja wyszłam w piątek właśnie ze szpitala bo w poniedziałek pojawiło się krwawienie ze skrzepami ale z dzidzia wszystko ok na szczęście. Ale też sie najadlam stresu. Ty pr,ynajmniej wiesz skąd te plamienia a mi powiedzieli ze tak jest nawet I do 16 tygodnia (taki urok niektórych kobiet) No i dostałam duphaston 3x1. Ale za każdym razem jak idę do łazienki to mam stres.
Trzymam kciuki musi być dobrze ,w maju mamy kawał roboty do wykonania musimy przetrwać do tego czasu 😊😊😊
 
No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312 - MODERATOR
2. @Ellie2021
3. @Bibi89
4. @KarolinaDD
5. @Silvana
6. @VikiO
7. @anita.91
8. @netka_lp
9. @Roxana1889
10. @Oleś
11. @Kwiatuszek34
12. @Agula_
13. @Zielona2426
14. @magdalena.
15. @gooskaw
16. @oligator
17. @Lenka666666
18. @Paxa
19. @Ewq9
20. @CzekajacNaCud
21. @Corabia
22. @Olunia145
23. @Dzoana88
24. @Migotka28
25. @Pola0702
26. @Evelina@ - MODERATOR
27. @Bonnie9
28. @Figazmakiem
29. @Kuksonia
30. @Marcela24
31. @Sikorka91
32. @Dolvit
33. @Harinka
34. @Paulina12
35. @MonikaAlex
36. @Charlotte21
37. @Munro
38. @Kasia1994
39. @Emmka87
40. @Szczęśliwa_mama_
Proszę o dodanie do listy 🌞
 
Przytulam bo wiem co czujesz. Ja wyszłam w piątek właśnie ze szpitala bo w poniedziałek pojawiło się krwawienie ze skrzepami ale z dzidzia wszystko ok na szczęście. Ale też sie najadlam stresu. Ty pr,ynajmniej wiesz skąd te plamienia a mi powiedzieli ze tak jest nawet I do 16 tygodnia (taki urok niektórych kobiet) No i dostałam duphaston 3x1. Ale za każdym razem jak idę do łazienki to mam stres.
Trzymam kciuki musi być dobrze ,w maju mamy kawał roboty do wykonania musimy przetrwać do tego czasu 😊😊😊
Dzięki ☺️ nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak cieszyć się w maju kolejnym maleństwem i tego się bd trzymać ☺️
Mam nadzieję że w tej sytuacji lekarz prowadzący przyjmie mnie w tym tygodniu bo wizytę miałam mieć w poniedziałek 10 października.
 
reklama
Do góry