reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Jak go znajde to na pewno dam Ci znac :-) gdzies go mam.. ale po przeprowadzce niezbyt jeszcze wiem co i jak. Poszleram dzis :-)

Tez sie balam z synkiem bo jednak to teczowe dziecko. Nieraz uciekalo tetno i wariowalam ale wtedy przydawal sie maz - moja ostoja spokoju- bral ode mnie glowice i szukal poki nie znalazl. Zawsze razem z nim podsluchiwalam(nigdy sama przez schizy) wiec warto miec kogos kto w razie co na spokojnie nam pomoze :-)

A też zaczęłaś szukać od 10/12tygodnia? Czy raczej później?
 
Buuu boli mnie w prawym boku🙁 tam było/jest jajeczko z niespodzianką 😔 przyznam że mam stresa🙁

Mnie zabolało w okolicach prawego jajnika tydzień temu. Taki tępy ból, którego jeszcze nie miałam. Wiem, że stamtąd wyszła komórka jajowa. W te pędy prywatnie poleciałam na usg - bałam się ciąży pozamacicznej. Nie wiem skąd był ten ból, ale na usg pokazała się dzidzia i biło serduszko ☺️ Jak coś niepokoi warto się skonsultować z lekarzem, bo te nerwy potrafią człowieka wykończyć.
 
No właśnie też się nad tym zastanawiałam ale jak byłam w 2017 tu to były różne dziwne dramy najczęściej z tego forum startowego tego ze staraniami bo tam największe dramy się odwalaly, dziewczyny opowiadały o stalkerkach itp no w sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Była też jakaś historia że laska udawała ciąże i wyszło to już po porodach
Tylko nie pamiętam powodu

To trochę jak stare mity tego forum :)

O ludzie ... ja pracowałam z taka dziewczyna która udawała ze jest w ciąży i wysyłała zdjęcia usg (z poczatkow) które znalazła w necie. Potem mowila ze poroniła, żeby jej wspolczuc. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy odwalać. Poza tym ona była nieźle odklejona od rzeczywistości bo dużo innych akcji odwalała oczywiście wszystko zmyślone 🤦‍♀️🤦‍♀️
Wiec tak jestem w stanie uwierzyć ze dziewczyny są prze różne i mogą odwalać prze różne akcje tym bardziej w necie gdzie jest się powiedzmy bardziej anonimowi.

Ludzie nie przestaną mnie nigdy zaskakiwać 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Tak, tak, pamiętam i takie cyrki. Foty z neta i że w ciąży. Oj można znaleźć smaczki w ludziach :/
Mnie by to chyba jeszcze bardziej stresowalo 🤔
Ale to tylko dlatego że jak w pierwszej ciąży miałam wizyty to bardzo długo szukali mi detektorem tętna a czasem zdarzało się że nie mogli wogole znaleźć 😱 i to mówię o ciąży takiej w okolicach 15-20 tygodnia.
W drugiej nie pamiętam bo ogólnie mało co pamiętam z drugiej ciąży.
Może miałam tak kiepsko dziecko ułożone 😅
Tak samo ja. Chyba bym co rusz szukała i nie daj panikowała. Też nie wiem, czy to takie bezpieczne, zeby tak "non stop" nasłuchiwać? Jak we wszystkim trzeba mieć umiar, ale jak juz się ma takie sprzęty, to ciężko nie korzystać częściej...
 
O ludzie ... ja pracowałam z taka dziewczyna która udawała ze jest w ciąży i wysyłała zdjęcia usg (z poczatkow) które znalazła w necie. Potem mowila ze poroniła, żeby jej wspolczuc. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby takie rzeczy odwalać. Poza tym ona była nieźle odklejona od rzeczywistości bo dużo innych akcji odwalała oczywiście wszystko zmyślone 🤦‍♀️🤦‍♀️
Wiec tak jestem w stanie uwierzyć ze dziewczyny są prze różne i mogą odwalać prze różne akcje tym bardziej w necie gdzie jest się powiedzmy bardziej anonimowi.

Ludzie nie przestaną mnie nigdy zaskakiwać 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Prawdopodobnie była chora psychicznie :/
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z tym, ze np jeden dzien czujecie sie lepiej? Ja tak mam, to juz od razu mam mysli, ze cos jest nie tak i plakac mi sie chce, ze znowu sie nie udalo…
Ja tak mam od kilku dni, czuje się super, w ogóle jakbym nie była w ciąży... Plamienia całkowicie zniknęły więc niby lepiej a ja i tak się denerwuję. Jeszcze zaczyna mnie tam coś swędzieć więc umówiłam się na piątek na wizytę
 
Ja tak mam od kilku dni, czuje się super, w ogóle jakbym nie była w ciąży... Plamienia całkowicie zniknęły więc niby lepiej a ja i tak się denerwuję. Jeszcze zaczyna mnie tam coś swędzieć więc umówiłam się na piątek na wizytę
zazdroszczę… :(( u mnie już trzeci dzień ból głowy, czuje się jakby ktoś mnie rozjechał
 
reklama
Do góry