reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny z poczatku miesiaca zawsze maja gorzej bo niby wychodzi 1.05 a urodza 30.04 i co?

Sama jestem przykladem majowek 2019. Termin byl na 01.05 a urodzilam 15.04. Dajmy szanse :-) i tak jak pisze @Ellie2021 zmiana na prywatny nie potrwa 1 dzien :-) wiec mozemy sie poznac.
Ale tu nie chodzi o to, że termin porodu jest niepewny.
Tylko, że koleżanka wleciała z pierwszym i jedynym postem u nas, bez przywitania, nic o niej nie wiemy, a od razu chce na wątek prywatny.
To po co robić wątek prywatny, skoro może tam być każdy, też ten którego nie znamy?
 
Jak widzisz, sprawdziłaś bez problemu moje ostatnie posty. Teraz pomysł że kazdy może tak zrobić. Po to jest prywatny żeby tam zrobić weryfikację a nie na publicznym
Ale wg mnie dostęp do prywatnego wątku powinny mieć dziewczyny, z którymi już się trochę poznałyśmy, coś już o sobie wiemy i wzbudziły nasze wspólne zaufanie.
Które się u nas udzielają i angażują, dając też coś od siebie w nasza grupę wsparcia :)
Żeby się na prywatnym wątku bardziej otworzyć i pisać o większych szczegółach też trzeba być w zaufanym gronie.
 
No dobra to jak większość jest za tym, żeby tworzyć wątek prywatny to odpowiadajcie na ten mój wpis i każda która chce być w wątku prywatnym niech się wpisuje :) ja będę potem edytowała ten wpis i dodawała każdą po kolei i pełną listę wyślemy do @aniaslu :)

1. @Agnes4312 - MODERATOR
2. @Ellie2021
3. @Bibi89
4. @KarolinaDD
5. @Silvana
6. @VikiO
7. @anita.91
8. @netka_lp
9. @Roxana1889
10. @Oleś
11. @Kwiatuszek34
12. @Agula_
13. @Zielona2426
14. @magdalena.
15. @gooskaw
16. @oligator
17. @Lenka666666
18. @Paxa
19. @Ewq9
20. @CzekajacNaCud
21. @Corabia
22. @Olunia145
23. @Dzoana88
24. @Migotka28
25. @Pola0702
26. @Evelina@ - MODERATOR
27. @Bonnie9
28. @Figazmakiem
29. @Kuksonia
30. @Marcela24
31. @Sikorka91
32. @Dolvit
33. @Harinka
34. @Paulina12
35. @MonikaAlex
36. @Charlotte21
37. @Munro
38. @Kasia1994
39. @Emmka87
40.
Ja również 😉
 
reklama
A to ciekawe, że na innym wątku nie miałaś oporów, żeby opisywać szczegóły ze swojego życia 😄
A tu wjeżdżasz z buta, że chcesz na prywatny, nawet bez przywitania.

Agnes kiedyś jak byłam tu na forum, to po założeniu wątku prywatnego było to w okolicach badań prenatalnych. Powoli systematycznie raz w miesiącu moderatorka robiła porządek i usuwała. Na samym końcu porodów została już garstka dziewczyn.
Także ja bym robiła listę chętnych dziewczyn. Następnie prosiła o termin porodu ponowny, to zaraz wyjdzie kto nie podał a zapisał się, potem poproś o termin wg USG, potem można poprosić o płeć, i zobaczysz ile z zapisanych teraz dziewczyn żadna się nie odezwała bo nie czytała postów tylko wpadała i wypadała jak wiatr. :)
 
Do góry