reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja mam 24, jak urodzę w kwietniu/maju to potem w czerwcu 25 😀
Jak rodziłam pierwszego to też miałam 24 lata i byłam najmłodsza na oddziale. Kilkanaście lat wcześniej koleżanka jak rodziła w tym wieku to była najstarsza. Widać jak nam się to wszystko poprzesuwało w dzisiejszych czasach.
Teraz mam 31, ale wiek to tylko liczba ;)
 
reklama
Mdlosci mdłościami, brak apetytu, ok, ale Wam też tak przestaje smakować ogólnie jedzenia? Ja jestem mięsna osoba, ale mi ono nie wchodzi w smaku, tak po prostu? 😄
Ja też tak mam, zawsze lubiłam jeść, a teraz to w siebe wmuszam jedzenie. W pierwszej ciąży tolerowałam tylko chleb z Nutella, w drugiej jajko na miękko i sałatkę jarzynową, teraz to najchętniej bym nic nie jadła.
 
Jak rodziłam pierwszego to też miałam 24 lata i byłam najmłodsza na oddziale. Kilkanaście lat wcześniej koleżanka jak rodziła w tym wieku to była najstarsza. Widać jak nam się to wszystko poprzesuwało w dzisiejszych czasach.
Teraz mam 31, ale wiek to tylko liczba ;)

Ja miałam 23 jak synka 😀 ale mam koleżanki które już tez są mamami a mam tez takie które o tym jeszcze wcale nie myślą. Także masz racje, wiek to tylko liczba, wiadomo ze na dziecko trzeba czuć się gotowym i trzeba je chcec 😀
 
Mdlosci mdłościami, brak apetytu, ok, ale Wam też tak przestaje smakować ogólnie jedzenia? Ja jestem mięsna osoba, ale mi ono nie wchodzi w smaku, tak po prostu? 😄
mam to samo!! I dużo rzeczy mi dziwnie smakuje 😂
A Ty z ktorego maja? :-)

U mnie z OM jest na 30.05 ale synka urodzilam 3 tyg wczesniej wiec mniemam ze tu tez sie moze pospieszyc i wcelowac w 18 maj 😎


Powtorz bete za 2 dni i sprawdz przyrost. Powinjen byc od 66-100% wiekszy i wtedy bedziesz wiedziec czy rozwija sie prawidlowo a nie datowo :-) bo z datami roznie... nie zawsze mamy Owu w tym momencie w jakim nam sie wydaje.
chyba nie ma reguły, pierwsza córka 2 tyg przed terminem, druga 5 dni po 🙈
 
reklama
Do góry