reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Modliłam się żeby na pierwszej wizycie zobaczyć serce i zobaczyłam… DWA 😳 jestem przerażona 😳 pierwszy cykl stymulowany udany i to podwójnie. Lekarz mówi, ze wszystko wyglada w porządku, a ja muszę dojść do siebie 😂
 

Załączniki

  • IMG_0042.jpeg
    IMG_0042.jpeg
    98,4 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Modliłam się żeby na pierwszej wizycie zobaczyć serce i zobaczyłam… DWA 😳 jestem przerażona 😳 pierwszy cykl stymulowany udany i to podwójnie. Lekarz mówi, ze wszystko wyglada w porządku, a ja muszę dojść do siebie 😂
Gratulacje ❤ cudowne wieści 😊 ale to życie zaskakuje nawet nie wiadomo kiedy.
Super zdrówka zdrówka i zdrówka ❤
 
U mnie w średniej wielkości mieście płacę za wizytę 200 zł. Dr przyjeżdża z Warszawy i tam też pracuje w szpitalu. Jestem jej mega wdzięczna za doprowadzenie mojej 1 ciąży do końca, mimo kłopotów byłam cały czas pod jej kontrolą i w kontakcie z nią. Dała prywatny nr, a jak zdarzało się mi być u niej co tydzień na kontroli to już nawet nie brała pieniędzy. Miałam CC, ładnie mnie zszyła, w szpitalu też do mnie zaglądała. Bardzo szybko doszłam do siebie i ogólnie obyło się bez komplikacji. Wczoraj na wizycie od razu umówiła mnie na konsultację z doradczynią laktacyjną żeby pracować nad brodawkami w 1 trymestrze bo mam wklęsłe i pamiętała jaki hardkor przechodziłam w trakcie karmienia i po zakończeniu karmienia z córką.

@VikiO mi też coś wchodzi na nos i gardło ☹️ Zdrówka!
Tez mam jedna wklesla a jedna plaska brodawke. Mimo tego ze karmiłam córkę 2 lata i 3 miesieca to wklesla wrocila do swojego stanu a jedna sie poprawiła. Ta dominującą w karmieniu. Nie wiedziałam że jest taka stymulacja🤔 nie za wcześnie? U mnie nawet kapturki nie podziałały, tylko gorzej bylo i corka mi z siatki leciała. Wkurzylam się, wypieprzyłam kapturki i poszlo elegancko. 😉🙈
W listopadzie? To chyba za wcześnie 😃
Mam znajmona ktora dwa razy w 9tc poznala plec ze beda chłopcy i tak było. 🤭
Modliłam się żeby na pierwszej wizycie zobaczyć serce i zobaczyłam… DWA 😳 jestem przerażona 😳 pierwszy cykl stymulowany udany i to podwójnie. Lekarz mówi, ze wszystko wyglada w porządku, a ja muszę dojść do siebie 😂
Wow! Tez mialam dwa dominujące przy normalnym cyklu. Ale jednak pozniej sie jeden wyklarował. Trochr mnie przeraża miec bliźniaki l, to dwoje tak na raz 😜
 
reklama
Do góry