reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
31 jak się urodzi będzie 32 jestem najstarsza wśród znajomych 💪💪 czuje się jak babcia bo wokoło maja po dwoje czworo dzieci a to moje wystarane wyniuchane pierwsze 😍😍
Ja będę miała 33 jak urodzę, ale też się tak czuję, bo większość naszych znajomych ma już po 2 albo 3. Córkę rodziłam 2 tygodnie przed 28 urodzinami.

Ale tak jak dziewczyny piszą, wiek to tylko liczba :-)
 
Jak rodziłam pierwszego to też miałam 24 lata i byłam najmłodsza na oddziale. Kilkanaście lat wcześniej koleżanka jak rodziła w tym wieku to była najstarsza. Widać jak nam się to wszystko poprzesuwało w dzisiejszych czasach.
Teraz mam 31, ale wiek to tylko liczba ;)
Też rodziłam synka jak miałam 24 lata. Na salę dołożyli mi jeszcze młodszą o 3 lata 🤪
 
reklama
Do góry