reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Nie mam tv, ograniczam się w informacjach z zewnątrz w internecie. W sumie nawet o tym nie wiedziałam. Maz jakby byko cos niepokojącego to mi mowi. Ja staram się nie przejmować rzeczami na które nie mam wpływy. A na to nie mam .

To juz bylo 3 lata temu w podrzednym gabinecie. Jeden z wielu lekarzy których przeszlam w poronionej coazy , bo robilam usg na nfz co tydzień aby sprawdzić postępy. Nie mialam sily ani glowy walczyć. Nie podobno mu się ze podwazylam jego kompetencje. Stary sprzęt, rozbieranie sie przy nim na krześle, brak lazienki do tego. Normalnie by wyszla ale musialam w ten dzień zrobic usg. Było minęło. Pamiętam jak poqiedzialam mu aby obrocil mi ekran bo chce zobaczyć badanie to az caly ze złości spurpurowial. 😁 stary dziad. 🤭

Do refundacji wystarcza wyniki i informacja o porononieniu. Na ich podstawie powinnam dostać refundowany. Ja co prawda prywatnie chodzę ale refundacja ma clexane mam.
Od kiedy masz schodzić z encortonu? Wlewy z inttapidu tez przyjmujesz ?
Ja też chodzę prywatnie znaczy się byłam raz teraz mam wizytę 30.09. Ja juz kończę schodzenie z encorton zostało mi 7 dni po dawce 0.25. Nie nie mam wlewów. Jakoś dziwnie potraktował mnie na to wychodzi w klinice moj dr. Nic mi nie dał tylko jak schodzić z encorton I progesteron. Zobaczę co mi powie 30 moj prowadzący
 
A dlaczego nie poprosisz w recepcji o wydanie Twojej historii leczenia? Ja za każdym razem zmieniając lekarza proszę o taki wyciąg i tam zawsze są zanotowane najważniejsze informacje, wyniki I leki jakie miałam
O dzięki nie byłam nigdy w takiej sytuacji nie wiedziałam że można pobrać historie. Dobrze ze jesteście i pomożecie. Jutro będę pisać do kordynatorek
 
O dzięki nie byłam nigdy w takiej sytuacji nie wiedziałam że można pobrać historie. Dobrze ze jesteście i pomożecie. Jutro będę pisać do kordynatorek
Nie wiem czy mailowo Ci wyślą bo rodo itp. Chociaż mi wysłali w jednym miejscu a w drugim kazali przyjść i mi wydrukowali taki skrot z wizyt. Tam były wszystkie notatki lekarza z wizyt, to co oni sobie tam zapisują
 
Ja też chodzę prywatnie znaczy się byłam raz teraz mam wizytę 30.09. Ja juz kończę schodzenie z encorton zostało mi 7 dni po dawce 0.25. Nie nie mam wlewów. Jakoś dziwnie potraktował mnie na to wychodzi w klinice moj dr. Nic mi nie dał tylko jak schodzić z encorton I progesteron. Zobaczę co mi powie 30 moj prowadzący
Troszkę dziwne ze zalecił Ci schodzenie z encortonu. Zakładam że to ze wzlegu na immunologia Ci zlecil a ona "miesza" do około 15 tc. Ja akurat jestem z omo 9+1 ale z usg 8+5 i mam od owulacji 10.mg encortonu. I nadal tyle biore. Ale w klinice soe znają i woedza na co ci przepisalo. 🙂
 
Ja też chodzę prywatnie znaczy się byłam raz teraz mam wizytę 30.09. Ja juz kończę schodzenie z encorton zostało mi 7 dni po dawce 0.25. Nie nie mam wlewów. Jakoś dziwnie potraktował mnie na to wychodzi w klinice moj dr. Nic mi nie dał tylko jak schodzić z encorton I progesteron. Zobaczę co mi powie 30 moj prowadzący
Od którego tygodnia schodzisz z encorton? Na co bierzesz encorton?
 
Witajcie :) u mnie już jakiś czas temu pojawiły się 2 kreseczki, na które bardzo czekałam. OM 15.08, więc termin na maj, ale dokładnie to nie wiem, bo cykle miałam 21-31 dni. Jutro pierwsza wizyta to zobaczymy co wyjdzie z USG. Mam 2 synów (7 i 3 lata). Czy któraś z Was prowadzi ciążę z PZU? 2 poprzednie prowadziłam prywatnie, teraz też będę chodzić prywatnie, bo w obu ciążach miałam problemy, ale chciałabym chociaż badania mieć za darmo. Myślicie, że nie będzie problemu z 2 kartami ciąży? A może lepiej prywatnie+NFZ? Tylko lekarze na NFZ albo nie mają terminów albo opinie dramatyczne... Doradźcie jak najlepiej. Trzymam kciuki żebyśmy wszystkie w maju tuliły zdrowe maleństwa.
 
Od którego tygodnia schodzisz z encorton? Na co bierzesz encorton?
w sumie nie wiem dlaczego? Chyba w klinice maja taki schemat bo wszystkie dziewczyny juz przed transferem zazywaly encorton ja tez i po pozytywnej becie powinnam schodzić ale ja tego nie doczytałam na protokole i dr ze względu na branie encortonu dłużej niż 1cykl kazal schodzić co 10dni z dawki 10mg.
 
reklama
Do góry