reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja jeszcze ciagne zaległe urlopy po poprzedniej ciąży i macierzyńskim. Jeszcze mam tydzień wolnego. Mam nadzieję że nie będę wogóle musiała wracać do pracy..
Zazdroszczę urlopu, wiem, że mogę iść po tych stratach na l4 ale to oznacza ciągle bycie w domu i myślenie, a w pracy jakoś to leci i tylkoe nie główkuje
 
reklama
Zazdroszczę urlopu, wiem, że mogę iść po tych stratach na l4 ale to oznacza ciągle bycie w domu i myślenie, a w pracy jakoś to leci i tylkoe nie główkuje
Współczuję straconych ciąż..ja też mam 1 poronienie za sobą i ciągle myślę co to będzie.. mi ciężko wrócić do pracy bo córka dopiero poszła do żłobka i jest ciagle chora, więc czy wrócę do pracy czy nie to i tak pewnie ciągle będę na zwolnieniach ze względu na te chorobska
 
Ktoś używa aplikacji HiMommy? Dziś mi wyszło że bobo jest już wielkości borówki 😱 i można już zobaczyć zalążki paluszków
 
reklama
U mnie jak tak probowalam i w sumie bylam tylko na usg aby potwierdzić przed drugim poronieniu czy serce bije to się tak oburzył ze kazal mi wyjsc i nie wykorzystywać nfz jak place prywatnie. Wtedy mnie tak scielo ze nic mu nie powiedzialam oprócz dowidzenia...
Wykorzystywać NFZ ? A to nie płacisz składek, nie masz do tego pełnego prawa i jesteś odpowiedzialna ze lekarz pracuje w NFZ a nie pachnącym prywatnym gabineciku? Ja bym tam burze rozpętała
 
Do góry