reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny pomóżcie jestem w 8tc w klinice dr juz zakończył ze mną chyba że bym chciała u niego prowadzić ciążę ale mam 130km powiedziałam że na miejscu. Powiedział jak mam schodzić z encorton I progesteron besins. Neoparin mam brać do końca ciąży a cyclogest juz mi moj dr prowadzący powie jak schodzić. Przechodzę do sedna pytania neoparin mam refundowany że względu na niedobór białka S I C ale z kliniki nie dostałam żadnego zaświadczenia czy mój ginekolog może mi wypisać refundację jeżeli nie mam. Czy któraś byla w podobnej sytuacji. Klinika coś wypisuje czy nie muszą?
 
Hej dziewczyny pomóżcie jestem w 8tc w klinice dr juz zakończył ze mną chyba że bym chciała u niego prowadzić ciążę ale mam 130km powiedziałam że na miejscu. Powiedział jak mam schodzić z encorton I progesteron besins. Neoparin mam brać do końca ciąży a cyclogest juz mi moj dr prowadzący powie jak schodzić. Przechodzę do sedna pytania neoparin mam refundowany że względu na niedobór białka S I C ale z kliniki nie dostałam żadnego zaświadczenia czy mój ginekolog może mi wypisać refundację jeżeli nie mam. Czy któraś byla w podobnej sytuacji. Klinika coś wypisuje czy nie muszą?
Ginekolog może wystawić Ci refundację, powinnaś pokazać mu wyniki albo dokumentacje z kliniki
 
O super 😍 a skąd jesteś?
Om 11.08 a cykle mam tak 28/29 dni .
A u Ciebie jak to wygląda?
Umawiałaś się już na prenatalne ? Będziesz robić czy raczej nie ? 😃
Jestem z woj. Małopolskiego. U mnie termin z om 14 maj a z USG 18 maj - gdzieś tam w środku mam nadzieję że to błąd pomiaru ;)
Na pewno będę robić prenatalne ale jeszcze się nie umawiałam :D ale raczej bez testu pappa, chyba że na USG wyjdzie coś niepokojącego.a ty ?
To twoje pierwsze dziecko ? 😀
 
Hey dziewczyny nie wiem czy tylko ja mam takie ataki paniki ale czy wy tez martwicie sie tym co się dzieje na Ukrainie i informacjami o jodu potasu...albo juz za dużo się naczytałam i wyolbrzymiam niektóre sprawy abo juz sama nie wiem. Przyjaciółka mi mowi ze przesadzam ale co wy myślicie??? Martwie sie o maleństwo w tej sytuacji jego zdrowie i jego przyszłość
Nie mam tv, ograniczam się w informacjach z zewnątrz w internecie. W sumie nawet o tym nie wiedziałam. Maz jakby byko cos niepokojącego to mi mowi. Ja staram się nie przejmować rzeczami na które nie mam wpływy. A na to nie mam .
Wykorzystywać NFZ ? A to nie płacisz składek, nie masz do tego pełnego prawa i jesteś odpowiedzialna ze lekarz pracuje w NFZ a nie pachnącym prywatnym gabineciku? Ja bym tam burze rozpętała
To juz bylo 3 lata temu w podrzednym gabinecie. Jeden z wielu lekarzy których przeszlam w poronionej coazy , bo robilam usg na nfz co tydzień aby sprawdzić postępy. Nie mialam sily ani glowy walczyć. Nie podobno mu się ze podwazylam jego kompetencje. Stary sprzęt, rozbieranie sie przy nim na krześle, brak lazienki do tego. Normalnie by wyszla ale musialam w ten dzień zrobic usg. Było minęło. Pamiętam jak poqiedzialam mu aby obrocil mi ekran bo chce zobaczyć badanie to az caly ze złości spurpurowial. 😁 stary dziad. 🤭
Hej dziewczyny pomóżcie jestem w 8tc w klinice dr juz zakończył ze mną chyba że bym chciała u niego prowadzić ciążę ale mam 130km powiedziałam że na miejscu. Powiedział jak mam schodzić z encorton I progesteron besins. Neoparin mam brać do końca ciąży a cyclogest juz mi moj dr prowadzący powie jak schodzić. Przechodzę do sedna pytania neoparin mam refundowany że względu na niedobór białka S I C ale z kliniki nie dostałam żadnego zaświadczenia czy mój ginekolog może mi wypisać refundację jeżeli nie mam. Czy któraś byla w podobnej sytuacji. Klinika coś wypisuje czy nie muszą?
Do refundacji wystarcza wyniki i informacja o porononieniu. Na ich podstawie powinnam dostać refundowany. Ja co prawda prywatnie chodzę ale refundacja ma clexane mam.
Od kiedy masz schodzić z encortonu? Wlewy z inttapidu tez przyjmujesz ?
 
reklama
No właśnie dokumentacji z kliniki nie dostałam żadnej. Ale dobrze ze mam wyniki akurat Białka
A dlaczego nie poprosisz w recepcji o wydanie Twojej historii leczenia? Ja za każdym razem zmieniając lekarza proszę o taki wyciąg i tam zawsze są zanotowane najważniejsze informacje, wyniki I leki jakie miałam
 
Do góry