reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Ja czuje sie zadziwiająco dobrze, ale mysle ze to po sobotniej wizycie ☺️ Fizycznie troche gorzej, zmęczona jestem jak cholera, spalabym non stop, piersi bardzo mnie bolą, mam odruch wymiotny na 80% jedzenia (najchętniej jadlabym słodycze, jabłka i winogrono), ale w środę jedziemy na tygodniowy urlop, który mam nadzieje dobrze mi zrobi
Też się tak czuje niestety. Jem pieczywo z almette, ogórki kiszone i jabłka 😵‍💫
Większość zapachów powoduje odruch wymiotny. Perfumy, katastrofa.
 
reklama
Pamietam jak my też włączyliśmy z wysoka gorączka u córki jak miała chyba 2 latka niecałe. U nas skończyło się szpitalem w nocy bo nie mogliśmy zbić a potem nagle przeszło.

Ja miałam taki epizod w sobotę, że poszłam do toalety na 💩 i tak mnie podbrzusze zabolało,w trakcie, że musiałam na chwile wstrzymać (sorry 🥴) i wtedy przeszło. Poźniej znowu taki skurcz jeden jakby jelita ale powiem wam, że miałam strach bo takiego czegoś nie czułam nigdy.
Mam ogólnie w tej ciąży rewolucje żołądkowe i ciagle w jelitach mi jeździ.
Niestety od tego czasu mam ciagle w głowie, że coś nie tak, że to może jednak coś z dzieckiem. Ciagle sprawdzam czy objawy nie ustępują, czy piersi nadal bolą :/ masakra

Dzisiaj w nocy obudziłam się o 3:30 i do 5 nie spałam :(
Wizyta w czwartek. Musze jakoś dotrwać i nie wykończyć się nerwowo. Żałuje, ze miedzy czasie nie poszłam jeszcze do innego ginekologa zobaczyć. Ale teraz już nie ma co.
Tez mam przeboje z jelitami. Jak tylko zjem cos z bitą smietana (ktora uqielbiam) lub jakis fast food. Nawet dobra jakosciowa włoska pizza. I to co czujesz w toalecie to moim zdaniem jak jak u mnie pomieszanie zatwardzenia z rozwolnieniem. W gorze jelit jest rewolucja ktora chce wyjść 😆🙈a na dole jeszcze zatkane przez zatwardzenie. I ostatnio tez to byl taki bol ze balam się ze to jakoes skurcze. Ale szybko przyszlo wolniej poszlo i jest leoiej. 👍🙂 czas chyba więcej błonnika wprowadzić.


Wspolczuje Wam dziewczyny. Ja bym jednym ciagiem jadla. Mam wilczy apetyt. Jak sie przeglodze do mam miłości.
Dzisiaj kalafiorowa z ziemniaczami i pieczony dorsz z warzywami z piekarnika. Mmmmmmmmmm.
 
Tez mam przeboje z jelitami. Jak tylko zjem cos z bitą smietana (ktora uqielbiam) lub jakis fast food. Nawet dobra jakosciowa włoska pizza. I to co czujesz w toalecie to moim zdaniem jak jak u mnie pomieszanie zatwardzenia z rozwolnieniem. W gorze jelit jest rewolucja ktora chce wyjść 😆🙈a na dole jeszcze zatkane przez zatwardzenie. I ostatnio tez to byl taki bol ze balam się ze to jakoes skurcze. Ale szybko przyszlo wolniej poszlo i jest leoiej. 👍🙂 czas chyba więcej błonnika wprowadzić.


Wspolczuje Wam dziewczyny. Ja bym jednym ciagiem jadla. Mam wilczy apetyt. Jak sie przeglodze do mam miłości.
Dzisiaj kalafiorowa z ziemniaczami i pieczony dorsz z warzywami z piekarnika. Mmmmmmmmmm.
Uff jak dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam.
Faktycznie ostatnio przez te mdłości i wybiórczości pokarmowa jem duuuzo mniej warzyw i to ma pewnie skutek.

Obiadek brzmi smakowicie 🥰😍
 
Też się tak czuje niestety. Jem pieczywo z almette, ogórki kiszone i jabłka 😵‍💫
Większość zapachów powoduje odruch wymiotny. Perfumy, katastrofa.
Mnie delikatne perfumy w ogólne nie przeszkadzają. Almette mdli po jednym kęsie. Natomiast ogórki kiszone są teraz wspaniałe do wszystkiego 😄.
 
A propos mdłości, aż głupio mi to pisać, ale mam problem z całowaniem się z partnerem, zwłaszcza jeśli niedawno coś jadł 🙈. Czuję się z tym tragicznie.
ja cała pierwsza ciąże twierdziłam ze mój ma brzydki zapach z buzi 🤣

Ja niestety jem ostrożnie, dużo rzeczy mi średnio przechodzi przez gardło, wymiotów nie mam, ale zdarzają mi się mdłości jak zjem za dużo, albo jestem za bardzo głodna. W poprzednich ciążach tak nie miałam 😩
 
Tez mam przeboje z jelitami. Jak tylko zjem cos z bitą smietana (ktora uqielbiam) lub jakis fast food. Nawet dobra jakosciowa włoska pizza. I to co czujesz w toalecie to moim zdaniem jak jak u mnie pomieszanie zatwardzenia z rozwolnieniem. W gorze jelit jest rewolucja ktora chce wyjść 😆🙈a na dole jeszcze zatkane przez zatwardzenie. I ostatnio tez to byl taki bol ze balam się ze to jakoes skurcze. Ale szybko przyszlo wolniej poszlo i jest leoiej. 👍🙂 czas chyba więcej błonnika wprowadzić.


Wspolczuje Wam dziewczyny. Ja bym jednym ciagiem jadla. Mam wilczy apetyt. Jak sie przeglodze do mam miłości.
Dzisiaj kalafiorowa z ziemniaczami i pieczony dorsz z warzywami z piekarnika. Mmmmmmmmmm.
Polecam jeść śliwki 😀
 
Moje libido jest na poziomie minusowym, więc nie daje się dotykać. :) biedny mąż ale nie no drażni mnie to. Może to jakiś pierwotny odruch biologiczny? :D
To już w ogóle. Ale na serio - jak można mieć ochotę na seks, gdy cały dzień wstrzymujesz wymioty, dotknięcie piersi boli, a w pozycji leżącej od razu zasypiasz ze zmęczenia. Czyli pierwszy trymestr w pigułce xD.
 
reklama
Do góry