reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

reklama
plan mamy już na koniec października 🙈 już nie mogę się doczekać, od pół roku siedzę z dziewczynami na działce, teraz w sumie pomieszkuje u rodziców, bo tak smutno samej, poza tym zimno i trzeba palić w piecu, ale nie jest łatwo w 7 osób na 47 m2 😂😂

Ale suuuuper! Zazdroszczę ze to już 🤗 ale pewnie sporo czasu już czekasz na ten moment ? 😊
My mamy plan wprowadzić się do swojego domku tez na święta, ale w przyszłym roku. Tez jestem podekscytowana, mimo ze jeszcze z rok potrzebujemy żeby dom był zamieszkalny 😀
 
Dziewczyny a w sumie - co da Wam
Wg Was deketor oprócz być może niepotrzebnego stresu?
Nieprawidłowości nie wyłapiecie, dziecka tym nie uratujecie, nie pomoże on w niczym.

W pierwszej ciąży 2x jechałam na IP bo miałam wrażenie że coś jest nie tak (brak ruchów). Zapewne gdybym miała detektor spokojnie umowilabym się na prywatną wizytę i sprawdzała sobie czy serce miarowo bije.

A jedna wizyta na IP skończyła się 3 dyniowym pobytem, bo lekarz chyba miał taki kaprys - na dzień dobry usłyszałam że zrobi mi USG ale pobyt 3 dni więc mam się zastanowić. Więc jak zgodziłam się na pobyt to zrobili tylko właśnie tym przenośnym dopplerem czy serce bije. Na drugi dzień dopiero USG - informując że o wynikach dowiem się na następny dzień. Na następny dzień z wypisem dowiedziałam się że jest ok :) nie chciałabym znowu w taki sposób siedzieć 3 dni w szpitalu bez potrzeby.
 
Ale suuuuper! Zazdroszczę ze to już 🤗 ale pewnie sporo czasu już czekasz na ten moment ? 😊
My mamy plan wprowadzić się do swojego domku tez na święta, ale w przyszłym roku. Tez jestem podekscytowana, mimo ze jeszcze z rok potrzebujemy żeby dom był zamieszkalny 😀
No trochę już czekamy, cały czas do mnie to nie dociera, jestem podekscytowana i trochę mam obaw ze jednak przeprowadzamy się na wieś 🙈 poza tym boje się jak córka zniesie zmiane przedszkola, na razie jej nie mówiliśmy ze musi zmienić bo ona jest bardzo uczuciowa i przeżywa strasznie wszystko wiec nie chcieliśmy żeby się tyle czasu stresowała…
 
No trochę już czekamy, cały czas do mnie to nie dociera, jestem podekscytowana i trochę mam obaw ze jednak przeprowadzamy się na wieś 🙈 poza tym boje się jak córka zniesie zmiane przedszkola, na razie jej nie mówiliśmy ze musi zmienić bo ona jest bardzo uczuciowa i przeżywa strasznie wszystko wiec nie chcieliśmy żeby się tyle czasu stresowała…

No na pewno są obawy, będziecie musieli się wszyscy przyzwyczaić do nowego, ale na szczęście WASZEGO.
Córa sobie poradzi 🤗 dzieci szybko przyzwyczajają się do nowego otoczenia i ludzi, ale masz racje, po co dziecko ma żyć w stresie dwa miesiące wcześniej 😒☺️
 
Mąż kupił wczoraj świeczkę o takim idealnie świątecznym zapachu 🤗 synuś właśnie spi, a ja sobie zaparzyłam zimowa herbatę w świątecznym kubku i wcinam mandarynki… omg. 🫶🏻 mam ochote puścić świąteczne piosenki 🤣
u mnie do pracy przyjechaly juz swiateczne slodycze 🙈 cudowny czas i dla mnie moze trwac nawet i pol roku


Irytuje mnie to ze czesto Was cytuje, i jak przechodze na nastepna strone to mi kasuje wszystko co napisalam… i potem trace wene 😂
 
u mnie do pracy przyjechaly juz swiateczne slodycze 🙈 cudowny czas i dla mnie moze trwac nawet i pol roku


Irytuje mnie to ze czesto Was cytuje, i jak przechodze na nastepna strone to mi kasuje wszystko co napisalam… i potem trace wene 😂
mi się dzieje tak samo, coś się dzieje z forum, dlatego daje milion odpowiedzi 😅
 
u mnie do pracy przyjechaly juz swiateczne slodycze 🙈 cudowny czas i dla mnie moze trwac nawet i pol roku


Irytuje mnie to ze czesto Was cytuje, i jak przechodze na nastepna strone to mi kasuje wszystko co napisalam… i potem trace wene 😂
dokładnie tez tak mam, uwielbiam okres przed świąteczny i zaczynam go sobie już wcześniej 🤭
 
mi się dzieje tak samo, coś się dzieje z forum, dlatego daje milion odpowiedzi 😅
dramat 🙈 jeszcze nie dawno tak nie bylo i plynnie przechodzilo sie na inne strony i odpisywalo sie. A teraz tak jak mowie jak juz cos napisze to sie usunie, trace wene i zazwyczaj odkladam telefon i ide wnerwiona spac bo czytam Was zazwyczaj wieczorem. W dzien czasu czesto brak
 
reklama
Ja się zastanawiam jak w tym roku klimat świąteczny.
Nasze miasto zapowiedziało że nie będzie ozdób świątecznych, pewnie galerie też się na to zdecydują że względu na oszczędność prądu. Śnieg u nas to jest wielkim gościem, a już w grudniu to nie ma co się spodziewać. Więc klimat tylko taki jaki w domu bezpośrednio da się zrobić :)
 
Do góry