reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Może któraś mi podpowie co mam zrobić w piątek 😁 otóż biorę luteinę 3 razy dziennie (dopochwowo) i zastanawiam się czy przed wizyta mam brać ta popołudniowa dawkę czy po wizycie🤔 o 16 tabletki a wizytę mam na 17.20. Czy to nie przeszkodzi jakoś w badaniu?
Troche swiruje i zastanawiam się czy jak zaaplikuje ją sobie później, przesunięcie o jakieś 2 godziny to nic się nie stanie 😅
Nic się nie stanie, nawet jakbyś pominęła jedną tabletkę 😊
 
reklama
Może któraś mi podpowie co mam zrobić w piątek 😁 otóż biorę luteinę 3 razy dziennie (dopochwowo) i zastanawiam się czy przed wizyta mam brać ta popołudniowa dawkę czy po wizycie🤔 o 16 tabletki a wizytę mam na 17.20. Czy to nie przeszkodzi jakoś w badaniu?
Troche swiruje i zastanawiam się czy jak zaaplikuje ją sobie później, przesunięcie o jakieś 2 godziny to nic się nie stanie 😅
Może zaaplikuj wcześniej żeby się szybciej rozpuściło. Ale to nie powinno przeszkadzać
 
Na pewno spać osobno jeśli jest taka możliwość. To dużo daje. Zdrowia dla Was :)
Dzięki śpimy jyz osobno od tygodnia bo juz zaczynało go rozbierać. Pije herbatki z imbirem cytrynka i miodem. Nawet w maseczce chodzę obym nic nie zlapala, jeszcze przeziebienie to pal licho ale ja jak mam gardło chore to zawsze zle się kończy na antybiotyku.
 
U mnie jutro druga wizyta. Na pierwszej byłam w 6+1 według OM a według usg było 5+6 i było to 9.09 wiec już sporo czasu minęło. Był zarodek ale serduszka nie widziała.
Wierze, że wszystko jest dobrze i serduszko mocno bije a dzidzia urosła i ma się dobrze.
Trzymajcie kciuki ❤️
O której wizytujesz? Czekamy na same dobre wieści :)
 
reklama
Do góry