reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

U mnie jutro druga wizyta. Na pierwszej byłam w 6+1 według OM a według usg było 5+6 i było to 9.09 wiec już sporo czasu minęło. Był zarodek ale serduszka nie widziała.
Wierze, że wszystko jest dobrze i serduszko mocno bije a dzidzia urosła i ma się dobrze.
Trzymajcie kciuki ❤️
 
reklama
Ja płacę na wizytę 200.... Ale już wolę do niej chodzić niż na fundusz,że aby mi nerwów napsuje jak ostatnio. Jutro pakujemy graty i z czwartku na piątek lecimy :) także pewnie nie będę aż tak się udzielać... Ale trzymam kciuki za wszystkie wizyty!
 
Ja płacę na wizytę 200.... Ale już wolę do niej chodzić niż na fundusz,że aby mi nerwów napsuje jak ostatnio. Jutro pakujemy graty i z czwartku na piątek lecimy :) także pewnie nie będę aż tak się udzielać... Ale trzymam kciuki za wszystkie wizyty!
Akurat od piątku ma być ładna pogoda 😁 tylko trochę się ochłodziło... jakieś 25-26 stopni dziś mowili 😁😁😁
 
Gratuluję wszystkich nowych serduszek i witam wszystkie nowe majowe mamusie ☺️
Mnie mdłości nie opuszczają, dzięki Bogu nie mam wymiotów ale i tak źle się z tym czuje więc współczuję dziewczyny wizyt nad kibelkiem 🤦
Mam nadzieję że niedługo wszystkie przykre dolegliwości miną 🙏

Ja jestem 9+2, przez pare dni czułam się dobrze, nie miałam mdłości i dość fajnie sie pojadłam. No ale dzisiaj znowu mnie dopadło 😂
 
reklama
Może któraś mi podpowie co mam zrobić w piątek 😁 otóż biorę luteinę 3 razy dziennie (dopochwowo) i zastanawiam się czy przed wizyta mam brać ta popołudniowa dawkę czy po wizycie🤔 o 16 tabletki a wizytę mam na 17.20. Czy to nie przeszkodzi jakoś w badaniu?
Troche swiruje i zastanawiam się czy jak zaaplikuje ją sobie później, przesunięcie o jakieś 2 godziny to nic się nie stanie 😅
 
Do góry