reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

U mnie w średniej wielkości mieście płacę za wizytę 200 zł. Dr przyjeżdża z Warszawy i tam też pracuje w szpitalu. Jestem jej mega wdzięczna za doprowadzenie mojej 1 ciąży do końca, mimo kłopotów byłam cały czas pod jej kontrolą i w kontakcie z nią. Dała prywatny nr, a jak zdarzało się mi być u niej co tydzień na kontroli to już nawet nie brała pieniędzy. Miałam CC, ładnie mnie zszyła, w szpitalu też do mnie zaglądała. Bardzo szybko doszłam do siebie i ogólnie obyło się bez komplikacji. Wczoraj na wizycie od razu umówiła mnie na konsultację z doradczynią laktacyjną żeby pracować nad brodawkami w 1 trymestrze bo mam wklęsłe i pamiętała jaki hardkor przechodziłam w trakcie karmienia i po zakończeniu karmienia z córką.

@VikiO mi też coś wchodzi na nos i gardło ☹️ Zdrówka!
 
reklama
Jeju jeju, my ciagle walczymy z gorączka, do tego doszła wysypka. Odkąd mały się urodził to jeszcze nie mieliśmy tylu nieprzespanych nocy 😫 jestem wykończona tym noszeniem go, serce mi pęka. , martwię się o niego. Dobrze ze babcie są na miejscu to jakiś czuje się bezpieczniej 🙁
 
Ja załapałam przeziębienie. Jak na razie od wczoraj mega ból głowy i katar potężny. Ratuję się witC i to tyle. Nie mam bólu gardła, gorączki , wiec ok. Najgorszy tylko ten ból głowy, bo dobija a dziś i jutro po 12h w pracy a boję się brać p/bólowe 😞

Z innych rzeczy, to zapisałam się na 10 października na NIPT. u nas w klinice robią Vision.
Polecam na bol gardła Hallsy, serio, te czarne ;) I na katar też fajnie udrażnia :) Edit. Sorki, piszesz o bólu głowy, a ja czytam gardła 😅 Ale jak coś, to na bol gardła czarne Haalsy ;)
 
Jeju jeju, my ciagle walczymy z gorączka, do tego doszła wysypka. Odkąd mały się urodził to jeszcze nie mieliśmy tylu nieprzespanych nocy 😫 jestem wykończona tym noszeniem go, serce mi pęka. , martwię się o niego. Dobrze ze babcie są na miejscu to jakiś czuje się bezpieczniej 🙁

Byliście u lekarza? Ile ma synek?

To może teraz już przejdzie. Jak pojawia się wysypka to gorączka ustępuje, chyba, że to coś innego niż 3 dniówka. U nas takie coś przerabialiśmy około 2 roku życia…

Zdrówka!
 
Cześć dziewczyny chciałam się przywitać 🙂 Aktualnie 6+2 byłam już na jednej wizycie tydzień temu i był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🙂 termin mam wyliczony na 22.05 😁 w piątek mam kolejna wizytę i mam nadzieję że zobaczę już ❤️. To moja pierwsza ciaza staralismy się o nią 7 lat i wkoncu się udalo dzięki in vitro 🥰
Gratuluję wszystkim mamusia które zobaczyły już serduszko a za resztę trzymam mocno kciuki 🥰
trzymamy kciuki ❤️❤️ gratulacje!
 
Byliście u lekarza? Ile ma synek?

To może teraz już przejdzie. Jak pojawia się wysypka to gorączka ustępuje, chyba, że to coś innego niż 3 dniówka. U nas takie coś przerabialiśmy około 2 roku życia…

Zdrówka!
może być 3dniowka albo bostonka, zależy czy jest jeszcze gorączka jak pojawiła się wysypka
 
no właśnie. A słyszałaś w Poznaniu o premedicare centrum badsn prenatalnych?
Niestety nie. Ja ciąża prowadzę w medicover i badania prenatalne mam u nich jeśli złapie termin albo w placówce współpracującej. W poprzedniej ciąży robiłam na promienistej ale nie polecam. Pani doktor doszukała się jakieś wady serca, której nie było i tylko nam stracha napędziła.
ja w poprzedniej ciazy mialam problemy z ciśnieniem i skończyło się stanem przedrzucawkowym No i mialam małopłytkowość, także wiem że teraz czeka mnie to samo, gin mowil ze z ciśnieniem problemy mogą się zacząć niestety szybciej niż w poprzedniej ciazy, narazie chodze do niego a gdy będzie widział ze dzieje się powoli zle No to szpital pewnie a w międzyczasie leki
Ja też miałam nadciśnienie ciążowe w trzecim
trymestrze. Brałam dopegyt i porod wywoływany w 39t.
Mówisz, że jeśli raz się miało to kolejna ciąża rownież może być z nadciśnieniem?
 
może być 3dniowka albo bostonka, zależy czy jest jeszcze gorączka jak pojawiła się wysypka
Też właśnie pomyślałam o Bostonce jeszcze. U nas Bostonka 1 raz była bez gorączki. Dopatrzyłam się wysypki lekkiej na stopach i dłoniach, jakoś nas łagodnie potraktowało, ale ostro złapało męża. A drugi raz była gorączka i kilka krostek i złapało też mnie. Za 2 razem młodej schodziły paznokcie.
 
reklama
Niestety nie. Ja ciąża prowadzę w medicover i badania prenatalne mam u nich jeśli złapie termin albo w placówce współpracującej. W poprzedniej ciąży robiłam na promienistej ale nie polecam. Pani doktor doszukała się jakieś wady serca, której nie było i tylko nam stracha napędziła.

Ja też miałam nadciśnienie ciążowe w trzecim
trymestrze. Brałam dopegyt i porod wywoływany w 39t.
Mówisz, że jeśli raz się miało to kolejna ciąża rownież może być z nadciśnieniem?
Też miałam nadciśnienie i to brałam, ale myślałam, że w tej ciąży się obejdzie 😛
 
Do góry