reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2023

Dzięki śpimy jyz osobno od tygodnia bo juz zaczynało go rozbierać. Pije herbatki z imbirem cytrynka i miodem. Nawet w maseczce chodzę obym nic nie zlapala, jeszcze przeziebienie to pal licho ale ja jak mam gardło chore to zawsze zle się kończy na antybiotyku.
To nic więcej już nie zrobisz. Na ile to możliwe trzymaj się z dala od chłopa aż nie wydobrzeje.
 
reklama
chodzi Ci o to ze dobry lekarz? No tak to też jest mega ważne !
bardzo dobry dal swój nr prywatny Ja coś będzie się dziać dzwonic o każdej porze. I wogole podejście do pacjentki, u tylu byłam ginekologów juz do mojego się śmiałam że mam czasem dość tylu dr moja du..e widziało. Ten jest naprawdę z powołania. Życzę Wam wszystkim takiego dr.
 
Cześć,

ja dziś też wizyta, o 13:00. Stresuje się.

W nocy czasami też mnie mdli, ale nie tak jak w dzień, ale od 6-7 rano to już jest masakra i tak do wieczora dopóki nie pójdę spać. Nigdy nie spałam w dzień, a teraz mam takie zamuły w ciągu dnia, że przed 22 jestem w łóżku. O ile córka jest w przedszkolu i idzie wcześniej spać bo zdarza się, że buszuje do 22-23. Ogólnie pracuje z domu, mam małą domową manufakturę tortów, ciast i ciasteczek. Ostatnio mąż przejął moje obowiązki odwożenia i odbierania córki z przedszkola jak jest na zdalnej bo ja nie jestem w stanie przez te mdłości… albo mnie mdli albo mi się robi słabo. Nie mogę wyjść do sklepu bo zaraz mi duszno, słabo.
Super ! Bedziesz szła na l4 jak jesteś na swoim ? Ja chyba szlam jakoś od 4 miesiaca chyba.
Może dziewczynki bardziej potrafią się zaopiekować młodszym rodzeństwem 🤔 A może po prostu mój syn jest tak bardzo zazdrosny o czas, jaki poświęcamy córeczce, że przeszkadza mu rodzeństwo i wolałby być sam.

U nas niestety przeważają te złe emocje między synem a córka. Mało jest czułości. Prawie wcale. Są momenty kiedy ją rozśmiesza, próbuje zabawić ale przez większość czasu jednak są awantury 🥴 córka za to ciągnie do brata bardzo, chce go naśladować i się z nim bawić, próbuje go przytulać i dawać buziaki..
Dziewczyny to normalne. Zupełnie. Zazdrosc i niechęć do rodzeństwa jest normalna emocja które musi wybrzmieć. Według fachowej literatury dla dziecka pojawienie się rodzeństwa to trauma, ktora musze przejść. 😉 wszystko się ułoży.
Dziewczyny w związku z tym, że jestem w ciąży i mam dużo czasu zaczełam panikować czy aby z dzidzią było wszystko w porządku a do dlatego że 25 sierpnia nie wiedząc że jestem w ciąży robiłam rtg. Obecnie kończe 7 tydzień i zaczynam 8…i zaczynam się strasznie bać, że mogło to zaszkodzić dzidzi i może mieć jakieś wady
Szwagierka nie wiedziala ze jest w ciazy i tez robilani chyba nawet covid przechodzila. Jest w 24 tc i wszystko ok. 😁👍

Ja za wozyte place 250 zł ale to lekarz ginekolog immunolog i prowadzi ciaze podwyższonego ryzyka jak moja. Wiec nie ide nigdzie indziej. Trudno. Dla mnirnwarto. Jak bym miala bezproblemowa ciaze to bym szukalamoszczednosxi.
 
O której wizytujesz? Czekamy na same dobre wieści :)
Dopiero 17:20 wiec jeszcze sporo czasu. Ale w pracy do 15stej, szybko po córeczkę do żłobka i zawieść do babci na służbę i jadę ;) W
pracy obecnie mamy takie nudy, że nie wiem co ze sobą zrobić a to siedzenie i nic nie robienie, do tego mdłości straszne to czas się dłuży :/
Ja mieszkam tez w małej miejscowości ale za wizytę place 250zl ale warto
U nas w Poznaniu też takie ceny. Znajdzie się za 200 też ale co lepszy lekarz to drożej.
 
Dopiero 17:20 wiec jeszcze sporo czasu. Ale w pracy do 15stej, szybko po córeczkę do żłobka i zawieść do babci na służbę i jadę ;) W
pracy obecnie mamy takie nudy, że nie wiem co ze sobą zrobić a to siedzenie i nic nie robienie, do tego mdłości straszne to czas się dłuży :/

U nas w Poznaniu też takie ceny. Znajdzie się za 200 też ale co lepszy lekarz to drożej.
no właśnie. A słyszałaś w Poznaniu o premedicare centrum badsn prenatalnych?
 
Ja załapałam przeziębienie. Jak na razie od wczoraj mega ból głowy i katar potężny. Ratuję się witC i to tyle. Nie mam bólu gardła, gorączki , wiec ok. Najgorszy tylko ten ból głowy, bo dobija a dziś i jutro po 12h w pracy a boję się brać p/bólowe 😞

Z innych rzeczy, to zapisałam się na 10 października na NIPT. u nas w klinice robią Vision.
 
bardzo dobry dal swój nr prywatny Ja coś będzie się dziać dzwonic o każdej porze. I wogole podejście do pacjentki, u tylu byłam ginekologów juz do mojego się śmiałam że mam czasem dość tylu dr moja du..e widziało. Ten jest naprawdę z powołania. Życzę Wam wszystkim takiego dr.

Mam takiego samego gina. Nawet piszemy na FB ze sobą jak coś mnie niepokoi ,czasem wchodzę bez kolejki ale to jest nic .przez 3lata starałam się o drugie dziecko i żaden ginekolog nie miał na mnie pomysłu . On jeden znalazł przyczynę i w pierwszym cyklu byłam już w ciąży
 
reklama
Super ! Bedziesz szła na l4 jak jesteś na swoim ? Ja chyba szlam jakoś od 4 miesiaca chyba.



Dziewczyny to normalne. Zupełnie. Zazdrosc i niechęć do rodzeństwa jest normalna emocja które musi wybrzmieć. Według fachowej literatury dla dziecka pojawienie się rodzeństwa to trauma, ktora musze przejść. 😉 wszystko się ułoży.

Szwagierka nie wiedziala ze jest w ciazy i tez robilani chyba nawet covid przechodzila. Jest w 24 tc i wszystko ok. 😁👍

Ja za wozyte place 250 zł ale to lekarz ginekolog immunolog i prowadzi ciaze podwyższonego ryzyka jak moja. Wiec nie ide nigdzie indziej. Trudno. Dla mnirnwarto. Jak bym miala bezproblemowa ciaze to bym szukalamoszczednosxi.
ja w poprzedniej ciazy mialam problemy z ciśnieniem i skończyło się stanem przedrzucawkowym No i mialam małopłytkowość, także wiem że teraz czeka mnie to samo, gin mowil ze z ciśnieniem problemy mogą się zacząć niestety szybciej niż w poprzedniej ciazy, narazie chodze do niego a gdy będzie widział ze dzieje się powoli zle No to szpital pewnie a w międzyczasie leki
 
Do góry