reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ponoć do końca 1 trymestru,później łożysko robi robotę 🙂 skończę to co mam zapisane by nie wyrzucać i finito.. Ale chyba stopniowo trzeba prawda? Czy skończą się i koniec?
W piątek mam wizytę i koniec I trymestru. Wypytam lekarza co i jak i dam znać. Myślałam że te wymioty i mdłości już się powoli będą wyciszać ale noc na to nie wskazuje 😒
 
Czy to faktycznie było widać na usg ? Zaczęłam zgłębiać wiedzę I ciężko jest się podobno tego dopatrzeć. W którym jesteś tc ? Może jak lekarz na prenatalnym tego nie widział to ten lekarz z dziś mógł się pomylić. Koleżanką urodziła dziecko że stopą konsko szpotawą..I jak czytam to mógł być właśnie powód.
widać nitkę jak Fix. 5 centymetrów długości. Myślałam że to pępowina, ale mówi że nie. Pępowinę mierzył i badal przepływy..
 

Załączniki

  • 38432516-7f5f-4c59-8240-1085028b7c83.jpg
    38432516-7f5f-4c59-8240-1085028b7c83.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 98
Dziewczyny czy któraś z Was też bierze duphaston? Jeśli tak czy to możliwe, że mdłości nasilają się po zażyciu czy tylko mi się tak wydaję?
Ja brałam jakiś tydzień po pobycie w szpitalu, wcześniej miałam luteinę dopochwowo, po duphastonie strasznie bolała mnie głowa i 2 razy wymiotowałam co wcześniej się nie zdarzyło, ale być może to było spowodowane pobytem w szpitalu bo odrzucało mnie jak patrzyłam na tamto jedzenie ich 😂
 
widać nitkę jak Fix. 5 centymetrów długości. Myślałam że to pępowina, ale mówi że nie. Pępowinę mierzył i badal przepływy..
Faktycznie widać to. Ale gdzieś dziewczyny na forum pisały że niebezpieczne są te elementy oderwane. A tu widac jakby było w całości. To może nie przyczepi się do dziecka. Oby 😚. Ale Faktycznie sprawdziłabym to jeszcze.
 
Wiem ze to może nie jest dobre miejsce, dobry czas. Ale może któraś z Was wsparłaby małego wojownika naszych przyjaciół 🥺

 
Faktycznie widać to. Ale gdzieś dziewczyny na forum pisały że niebezpieczne są te elementy oderwane. A tu widac jakby było w całości. To może nie przyczepi się do dziecka. Oby 😚. Ale Faktycznie sprawdziłabym to jeszcze.
jestem załamana... Najgorzej że jakiś specjalista w tej dziedzinie jest w Gdańsku a ja mieszkam na podkarpaciu...
 
reklama
Do góry