reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny czy któraś z Was też bierze duphaston? Jeśli tak czy to możliwe, że mdłości nasilają się po zażyciu czy tylko mi się tak wydaję?
 
Hej. Byłam dziś u gina. Ze względu na skurcze nadal dom, leżenie a najlepiej szpital.
Martwi mnie jednak co innego.. Na USG wypatrzył taśmę owodniową... Podobno może się taka przykleić do dziecka i zdeformować.... Rączki, nóżki...
Chyba umrę...
Jutro zapiszę się do lekarza specjalisty w USG prenatalnym...
Najlepsze jest to ze tydzień temu miałam prenatalne i nic nie mówił... Mam nadzieję że to nie przez to mycie okien...
 

Załączniki

  • 05F5D835-E9BF-4F21-8C91-1C137DBCEA3B.png
    05F5D835-E9BF-4F21-8C91-1C137DBCEA3B.png
    462,3 KB · Wyświetleń: 39
Dziewczyny czy któraś z Was też bierze duphaston? Jeśli tak czy to możliwe, że mdłości nasilają się po zażyciu czy tylko mi się tak wydaję?
Gdzieś czytałam że może tak być, ja jak zażyje rano to muszę z 20 min poleżeć bo jak zacznę funkcjonować to może się nie przyjąć wieczorem biorę przed snem to też już nie wstaje 🙂
 
reklama
Hej. Byłam dziś u gina. Ze względu na skurcze nadal dom, leżenie a najlepiej szpital.
Martwi mnie jednak co innego.. Na USG wypatrzył taśmę owodniową... Podobno może się taka przykleić do dziecka i zdeformować.... Rączki, nóżki...
Chyba umrę...
Jutro zapiszę się do lekarza specjalisty w USG prenatalnym...
Najlepsze jest to ze tydzień temu miałam prenatalne i nic nie mówił... Mam nadzieję że to nie przez to mycie okien...
Czy to faktycznie było widać na usg ? Zaczęłam zgłębiać wiedzę I ciężko jest się podobno tego dopatrzeć. W którym jesteś tc ? Może jak lekarz na prenatalnym tego nie widział to ten lekarz z dziś mógł się pomylić. Koleżanką urodziła dziecko że stopą konsko szpotawą..I jak czytam to mógł być właśnie powód.
 
Do góry