reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
jestem załamana... Najgorzej że jakiś specjalista w tej dziedzinie jest w Gdańsku a ja mieszkam na podkarpaciu...
jeśli jesteś z podkarpacia, polecę ci specjalistę od USG dr Szajner ( rzeszów) Lekarz specyficzny, ale podobno najlepszy jeśli chodzi o USG. Ma też certyfikaty i robi badania genetyczne.
 
Dziewczyny czy któraś z Was też bierze duphaston? Jeśli tak czy to możliwe, że mdłości nasilają się po zażyciu czy tylko mi się tak wydaję?
Ja biorę duphaston tzn juz jutro kończę i nie zauważyłam zeby mdłości sie nasilały😊 tzn tez ich nie miałam jakiś mega dużych
 
jeśli jesteś z podkarpacia, polecę ci specjalistę od USG dr Szajner ( rzeszów) Lekarz specyficzny, ale podobno najlepszy jeśli chodzi o USG. Ma też certyfikaty i robi badania genetyczne.
właśnie on mi robił prenatalne. Nic a nic nie mówił na ten temat... Mówił że USG wygląda ok. Teraz myslam jechać do Tomasza Góry do Jasionki.
W Gdańsku podobno prof. Krzysztof Preis.

Mam nadzieję i o to się modlę bo w sumie tyle mi zostało.. Żeby się to wchłonęło jeszcze albo w ogóle żeby to była pomyłka.
 
Dziewczyny czy któraś z Was też bierze duphaston? Jeśli tak czy to możliwe, że mdłości nasilają się po zażyciu czy tylko mi się tak wydaję?
Może to zbieg okoliczności, ale od kilku dni biore tylko polowe progesteronu i mam mdłości mniejsze o 80%, skończę listek i schodzę do zera. Ale to faktycznie może być zbieg okoliczności, bo w okolicach moich najgorszych mdłości, jest peak beta hcg, a to on powoduje takie jazdy :/ 10-12 tydzień. Ty pewnie tez nie będziesz już długo miała duphastonu, nie?
 
Może to zbieg okoliczności, ale od kilku dni biore tylko polowe progesteronu i mam mdłości mniejsze o 80%, skończę listek i schodzę do zera. Ale to faktycznie może być zbieg okoliczności, bo w okolicach moich najgorszych mdłości, jest peak beta hcg, a to on powoduje takie jazdy :/ 10-12 tydzień. Ty pewnie tez nie będziesz już długo miała duphastonu, nie?
Mam nadzieję że skończy się branie duphastonu i te mdłości też
 
właśnie on mi robił prenatalne. Nic a nic nie mówił na ten temat... Mówił że USG wygląda ok. Teraz myslam jechać do Tomasza Góry do Jasionki.
W Gdańsku podobno prof. Krzysztof Preis.

Mam nadzieję i o to się modlę bo w sumie tyle mi zostało.. Żeby się to wchłonęło jeszcze albo w ogóle żeby to była pomyłka.
jeszcze jest Jacek Śliwa, też słyszałam o nim bardzo dobre opinie. Dr Góra też podobno świetny specjalista, także jesteś w dobrych rękach. Tylko pewnie musisz się czaic na terminy bo u tych najlepszych lekarzy znikają bardzo szybko 🥴 Szajner jest ponoć bardzo dokładny .. Trzymam kciuki, ze to jakaś pomyłka i inny lekarz cię uspokoi.
 
Jutro u mnie 14+3, mamy z moim M. trzecią rocznicę związku i do tego wizyta u ginki na 15:20 🥰 Dziś wyniki krwi okej, morfologia we wszystkie strony jak to w ciąży, mocz ok a tsh z 0,1 wskoczyło na 0,6 😅

Trzymam kciuki za Was wszystkie mocno! Przytulam te którym wyszły wyniki niepewne, wierzę, że będzie dobrze. ❤️
 
reklama
Ja biorę duphaston w dość dużej dawce od początku samego ciąży 3 razy dziennie i mdłości nie miałam wcale prawie a w pierwszej ciąży non stop praktycznie cały pierwszy trumestr...
 
Do góry