reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Czytam że boicie się łykać magnez, można brać ja przy skurczach brałam 4 tabletki magnez b6 teraz biorę dwie i nic się nie dzieje. Poczytajcie że magnez jest ważny w ciąży.
 
reklama
Miałam mega skurcze w 11tyg i ból brzucha nie mowiac już o bólu krocza. Jakby przeszywal mnie tam prąd a wszystko przez niedobór magnezu. Ja już myślałam że po wszystkim jak jechałam na pogotowie, dostałam luteine nospe i magnez. Dzięki temu przestalo mnie boleć, zaczęłam od większych dawek żeby uzupelnic niedobory a teraz biorę 2 dziennie i nic mi nie dolega sytuacja się nie powtórzyła.
 
Miałam mega skurcze w 11tyg i ból brzucha nie mowiac już o bólu krocza. Jakby przeszywal mnie tam prąd a wszystko przez niedobór magnezu. Ja już myślałam że po wszystkim jak jechałam na pogotowie, dostałam luteine nospe i magnez. Dzięki temu przestalo mnie boleć, zaczęłam od większych dawek żeby uzupelnic niedobory a teraz biorę 2 dziennie i nic mi nie dolega sytuacja się nie powtórzyła.
też tak miałam brzuch w 18tc zaczął się napinać po bokach i te kłucie w pochwie takie, że w nocy spać się nie dało masakra, dostałam na 7dni 2xdziennie magne b6, dodatkowe kwasy dha i po 7dniach zmniejszenie dawek i jest ok.
 
Hej! Dawno mnie tu nie było😉 ja już jestem w 19t4d i do tego tygodnia wszystko gładko szło, ale od środy zaczął mi się napinać brzuch. Po badaniu okazało się, że to macica się napina, ale na szczęście szyjka macicy długa i zamknięta. Mam brać leki i odpoczywać. Przy okazji wczoraj na badaniu (byłam na izbie, tak mi doradził lekarz prowadzący) dowiedziałam się przez przypadek, że będzie chłopak po słowach Pani doktor "ale duży siusiak"🙈🙉 w środę mam usg połówkowe - mam nadzieję, że do tego czasu mi się poprawi bo już mnie to leżenie męczy. Wy macie albo miałyście napinanie brzucha w ciąży?
My też 19tc a macica napina mi się już od 16 tc. Ginekolog twierdzi że wszystko jest w porządku ale ma mam obawy ze coś jest nie tak. Do tego dzisiaj po oddawaniu stolca mam uczucie pełności w pochwie a szyjka macicy była czy jest boję się znowu sprawdzić u wyjścia pochwy strasznie się przestraszylam leze plackiem z pupa w górze jutro pójdę do ginekologa bo połówkowe mam dopiero za tydzień ale nie wytrzymam jeszcze tygodnia w niepewności bardzo się boję że nie donosze tej ciazy
 
Ja dziś byłam na zatrucie zębów. Masakra ale lepiej późno niż wcale za nim mała pijawka pozbawi mnie wapnia i ząb poleci do końca a przez poprzednie dwie ciążę straciłam 3 zeby z czego 1 udało się uratować włóknem szklanym.
A miałaś znieczulenie? można w ogóle mieć w ciąży?

Mnie nic nie boli, ale na wszelki wypadek wybieram się w środę na kontrolę :) ale ogólnie mam zdrowe zęby, w pierwszej ciąży nic się nie popsuło, wiec mam nadzieję, że teraz będzie tak samo :D
 
reklama
Do góry