reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Napina się, najczęściej jak leżę na plecach. Po przewróceniu na bok jest lepiej. U mnie nisko wchodzące łożysko, może to kwestia tego. Lekarz nic nie mówił o magnezie, a nospy obawiam się ze względu na ewentualne ryzyko dla dziecka.
 
Napina się, najczęściej jak leżę na plecach. Po przewróceniu na bok jest lepiej. U mnie nisko wchodzące łożysko, może to kwestia tego. Lekarz nic nie mówił o magnezie, a nospy obawiam się ze względu na ewentualne ryzyko dla dziecka.
Ja mam to samo. Brzuch się napina dostałam luteine magnez i nospe
 
Cholera jasna zaczęły mnie boleć dwa zeby na raz jutro od rana szukam dentysty. Kobiety leczcie zeby bo masakra jest boliii
Ja miałam już w październiku iść do dentysty, ale przez wymioty i mdłości nie było jak. No i kasa też wiadomo. Mnie strasznie dziąsła bolą, nie daje rady nieraz skórki od chleba pogryzc :/
 
Hej dziewczyny, ja tez ostatnie tygodnie mało się udzielałam ale potrzebowałam resetu:( jakiś gorszy nastrój do tego praca i stres w pracy baaardzo duży :( od lutego planuje być na zwolnieniu i będę się bardziej udzielać. Czy mogłabym dołączyć do prywatnej grupy majowych mam?
 
Również z Łodzi ale termin na połowę mają :)

Co do infekcji to miałam takie same objawy- A raczej ich brak 😆 raz wodniste uplawy, a potem suchość. Ja luteine dopochwowo dostawalam w szpitalu (5-6tc) i pamiętam, że miałam dziwne uplawy po niej takie grudkowe, białe. Lekarz mówił, że to pozostałości tabletki ale luteina zmienia ph pochwy i jest większa skłonność do infekcji. Więc ja Ci jednoznacznie nie odpowiem, lepiej się przeleczyc :)

U mnie aktualnie 16tc i kolejne dziwne objawy, doświadczyłam któraś z Was kłucia/rozpierania w kroczu?
Wczensiej miewalam raz na jakiś czas takie uklucie szpilka jakby w szyjce ale lekarz badal mnie tydzień temu i jest długa, zamknięte. Teraz mam je częściej, w różnych miejscach, o każdej porze dnia. Polozna mówi, że hormony - a ja mam dość i wyczekuje aż nadejdzie Maj...
Ja miałam takie rozbieranie w około 13-14 tygodniu, kilka razy mi się to zdarzyło ze aż musiałam usiąść i skuliłam się- taki dziwny ból. Nie wiem czy to nie przez badanie transwaginalne na genetycznym... mały nie chciał się obrócić. Teraz 15t6d i od jakiegoś czasu wszystko dobrze. Gdyby nie awersja do zapachów i niektorego jedzenia nie czułabym ze jestem w ciąży- co tez mnie martwi czy wszystko ok. W pt wizyta u gin. Mam nadzieje ze to magia 2 trymestru ze zaczęłam się w końcu lepiej czuć bo wcześniej bardzo zle się czułam :(((
 
reklama
Cholera jasna zaczęły mnie boleć dwa zeby na raz jutro od rana szukam dentysty. Kobiety leczcie zeby bo masakra jest boliii
Trzeba leczyć ;)
Ja byłam jakoś na początku, ale nic z tego nie wyszło, bo nie wiedziałam który ząb boli, a w I trymestrze nie robi się RTG :/
Potem ułamał mi się ząb, ale nie boli, więc pójdę już w nowym roku jak więcej kasy będzie w skarbonce 😓 Mam wyjątkowo słabą końcówkę roku, bo jeszcze mi za zwolnienie lekarskie potrącili, bo lekarka źle wypisała zwolnienie :mad:
 
Do góry