reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A miałaś znieczulenie? można w ogóle mieć w ciąży?

Mnie nic nie boli, ale na wszelki wypadek wybieram się w środę na kontrolę :) ale ogólnie mam zdrowe zęby, w pierwszej ciąży nic się nie popsuło, wiec mam nadzieję, że teraz będzie tak samo :D
Ja pytałam mojej gin czy mogę zęba wyrwać ze znieczuleniem oczywiście, to mi powiedziała, że tak.
Ale wcześniej nim zmieniłam lekarka i innej o to pytałam, to mi powiedziała że nie, ze dopiero po ciąży. Ale za pierwszym razem pytałam gdzieś koło 8 tygodnia, a za drugim w 17 tygodniu.
 
reklama
Ja dziś byłam na zatrucie zębów. Masakra ale lepiej późno niż wcale za nim mała pijawka pozbawi mnie wapnia i ząb poleci do końca a przez poprzednie dwie ciążę straciłam 3 zeby z czego 1 udało się uratować włóknem szklanym.
No ja wczoraj też zatrucie miałam robione ale nie było aż tak źle. 2 tyg temu też miałam zatruwany to myślałam że z bólu po ścianach zacznę chodzić. Bo tego zapalenie się wdalo i musiałam antybiotyk zacząć brać
 
Ja pytałam mojej gin czy mogę zęba wyrwać ze znieczuleniem oczywiście, to mi powiedziała, że tak.
Ale wcześniej nim zmieniłam lekarka i innej o to pytałam, to mi powiedziała że nie, ze dopiero po ciąży. Ale za pierwszym razem pytałam gdzieś koło 8 tygodnia, a za drugim w 17 tygodniu.
Można wyrywać zęby w ciąży.
 
Ja pytałam mojej gin czy mogę zęba wyrwać ze znieczuleniem oczywiście, to mi powiedziała, że tak.
Ale wcześniej nim zmieniłam lekarka i innej o to pytałam, to mi powiedziała że nie, ze dopiero po ciąży. Ale za pierwszym razem pytałam gdzieś koło 8 tygodnia, a za drugim w 17 tygodniu.

Kwestia może być generalnie ukrwienia i stąd rozbieżne opinie - jeśli nie trzeba, to się nie rwie, a jak trzeba to trzeba... generalnie dentysta musi być przygotowany na ewentualne tamowanie krwotoku.

Kochane czy któraś ma doświadczenie lub sprawdzone źródło opinii na temat porodu w szpitalu Medicover ?

szpital ma chyba 3 stopień referencyjności, więc bardzo wysoko. Tylko koszty - czytałam, że poród sn ok. 10 tysi kosztuje.
 
U mnie dziś wedlug usg prenatalnego 19+5. Od wczoraj czuję jakby mi coś stało na żołądku:/ a nie kojarzę, zebym coś jadla nieswiezego czy nieobranego, niedogotowanego itp. A Czaruś już w brzuszku szaleje😀
 
Szpital ma II stopień fakt ceny są spore 8900 dokładnie siłami natury ale na szczęście ja mam z pakietu wiec mogę i wybrać ten za 20000 ale jestem ciekawa opinii kogoś kto tam rodził bo w necie to kiepsko znaleść cokolwiek na ten temat :(



szpital ma chyba 3 stopień referencyjności, więc bardzo wysoko. Tylko koszty - czytałam, że poród sn ok. 10 tysi kosztuje.
[/QUOTE]
 
Szpital ma II stopień fakt ceny są spore 8900 dokładnie siłami natury ale na szczęście ja mam z pakietu wiec mogę i wybrać ten za 20000 ale jestem ciekawa opinii kogoś kto tam rodził bo w necie to kiepsko znaleść cokolwiek na ten temat :(



szpital ma chyba 3 stopień referencyjności, więc bardzo wysoko. Tylko koszty - czytałam, że poród sn ok. 10 tysi kosztuje.
[/QUOTE]
Jaki masz pakiet medyczny?
 
reklama
Szpital ma II stopień fakt ceny są spore 8900 dokładnie siłami natury ale na szczęście ja mam z pakietu wiec mogę i wybrać ten za 20000 ale jestem ciekawa opinii kogoś kto tam rodził bo w necie to kiepsko znaleść cokolwiek na ten temat :(



szpital ma chyba 3 stopień referencyjności, więc bardzo wysoko. Tylko koszty - czytałam, że poród sn ok. 10 tysi kosztuje.
[/QUOTE]
też zastanawiałam się nad szpitalem prywatnym, ale w Warszawie jest mało takich placówek, no a Medicover ma cenę zaporową, dla porównania moja siostra rodziła w Klinice Arciszewscy w Białymstoku i płaciła nie całe 5000 a miała w tym neonatologa, położoną, KTG i pobyt 3dniowy i blisko szpital w razie problemów. Sprawdź przed porodem czy neonatolog i anestezjolog mają dyżur całodobowy w razie gdyby coś się działo czy są na wezwanie albo czy w razie problemów transportują do innego szpitala czy operacje robią na miejscu no i czy nie będziesz musiała dodatkowo płacić za nagły wypadek. Zobacz sobie może Dom Narodzin przy szpitalu św Zofii, zawsze gdyby coś to przeniosą szybko do szpitala, który oferuje cały pakiet usług ratujacych. Ja jeszcze się zastanawiam, ale wybieram między Starynkiewicza (mają świetną kadrę) a św zofii z uwagi na warunki.
 
Do góry