reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Medicover ma II stopień referencyjności wiec wszystko wymienione na miejscu a cena dla mnie nie gra roli ale chciałam opinie kogoś kto tam rodził lub bliska jej osoba

też zastanawiałam się nad szpitalem prywatnym, ale w Warszawie jest mało takich placówek, no a Medicover ma cenę zaporową, dla porównania moja siostra rodziła w Klinice Arciszewscy w Białymstoku i płaciła nie całe 5000 a miała w tym neonatologa, położoną, KTG i pobyt 3dniowy i blisko szpital w razie problemów. Sprawdź przed porodem czy neonatolog i anestezjolog mają dyżur całodobowy w razie gdyby coś się działo czy są na wezwanie albo czy w razie problemów transportują do innego szpitala czy operacje robią na miejscu no i czy nie będziesz musiała dodatkowo płacić za nagły wypadek. Zobacz sobie może Dom Narodzin przy szpitalu św Zofii, zawsze gdyby coś to przeniosą szybko do szpitala, który oferuje cały pakiet usług ratujacych. Ja jeszcze się zastanawiam, ale wybieram między Starynkiewicza (mają świetną kadrę) a św zofii z uwagi na warunki.
[/QUOTE]
 
reklama
Medicover ma II stopień referencyjności wiec wszystko wymienione na miejscu a cena dla mnie nie gra roli ale chciałam opinie kogoś kto tam rodził lub bliska jej osoba


też zastanawiałam się nad szpitalem prywatnym, ale w Warszawie jest mało takich placówek, no a Medicover ma cenę zaporową, dla porównania moja siostra rodziła w Klinice Arciszewscy w Białymstoku i płaciła nie całe 5000 a miała w tym neonatologa, położoną, KTG i pobyt 3dniowy i blisko szpital w razie problemów. Sprawdź przed porodem czy neonatolog i anestezjolog mają dyżur całodobowy w razie gdyby coś się działo czy są na wezwanie albo czy w razie problemów transportują do innego szpitala czy operacje robią na miejscu no i czy nie będziesz musiała dodatkowo płacić za nagły wypadek. Zobacz sobie może Dom Narodzin przy szpitalu św Zofii, zawsze gdyby coś to przeniosą szybko do szpitala, który oferuje cały pakiet usług ratujacych. Ja jeszcze się zastanawiam, ale wybieram między Starynkiewicza (mają świetną kadrę) a św zofii z uwagi na warunki.
[/QUOTE]
W tej kwestii nie pomogę, nie znam nikogo. Może poczytaj opinie o lekarzach i położonych może to da ci jakiś obraz opieki nad pacjentką.
 
ja nie wiem, czy u mnie to też są ataki lękowe, ale wieczorem jak się czasem sama na coś nakręcę, to tak się denerwuję, że nie potrafię zasnąć i ciężko mi się uspokoić :( nie mam na to racjonalnego wyjaśnienia, najczęściej jest to strach o zdrowie najbliższych i maleństwa

a bóle głowy mam często, też staram się odpocząć, położyć w ciemnym pokoju, a jak już mi niedobrze z tego bólu to ratuję się apapem, ale to rzadko na szczęście
Ja także miałam obniżony nastrój i bardzo dużo lęków w sobie :( przez 3 tygodnie drugiego trymestru zle spałam w nocy od natłoku myśli o życiu, zdrowiu, pracy, obowiązkach (budziłam się 3 nad ranem i nie mogłam zasnąć do 5-6). Od półtorej tygodnia już lepiej śpię, wzięłam już trochę urlopu przed świetami i głowa moja odpoczywa. Mam nadzieje ze będzie lepiej. Ściskam!
 
reklama
Ja także miałam obniżony nastrój i bardzo dużo lęków w sobie :( przez 3 tygodnie drugiego trymestru zle spałam w nocy od natłoku myśli o życiu, zdrowiu, pracy, obowiązkach (budziłam się 3 nad ranem i nie mogłam zasnąć do 5-6). Od półtorej tygodnia już lepiej śpię, wzięłam już trochę urlopu przed świetami i głowa moja odpoczywa. Mam nadzieje ze będzie lepiej. Ściskam!
dziękuję Ci bardzo :* na szczęście już jest trochę lepiej, staram się więcej odpoczywać, relaksować.
Urlop na pewno dużo daje! Odpoczywaj i też staraj się nie stresować :)
 
Do góry