reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja słyszałam, że jak się ma cesarkę lub znieczulenie podczas porodu to nie wolno mieć pomalowanych w ogóle paznokci. Chodzi o pulsometr, żeby nie oszukiwał.
To chyba też zalezy od szpiatala. U mnie na wejściu na porodówkę jest info, że wstęp tylko bez makijażu i bez pomalowanych paznokci, więc sytuacja jasna :) czy zgodne z prawem nie wiem...ale szczerze wątpie czy kłótnia w tym przypadku i zniechęcanie do siebie personelu jest tego warte. Lepiej po prostu przyjść bez.
 
To chyba też zalezy od szpiatala. U mnie na wejściu na porodówkę jest info, że wstęp tylko bez makijażu i bez pomalowanych paznokci, więc sytuacja jasna :) czy zgodne z prawem nie wiem...ale szczerze wątpie czy kłótnia w tym przypadku i zniechęcanie do siebie personelu jest tego warte. Lepiej po prostu przyjść bez.
O kurczę ale że bez makijażu??😏😮 to już chyba przesada chyba ze mają kosmetyczkę na oddziale i zarabia na robocie przed porodem 🤣🤪
 
Ja słyszałam, że jak się ma cesarkę lub znieczulenie podczas porodu to nie wolno mieć pomalowanych w ogóle paznokci. Chodzi o pulsometr, żeby nie oszukiwał.
owszem ale pulsometr działa przez przezroczysta hybrydę tez :) dlatego jak będę bliżej porodu to będę nosić przezroczysta hybrydę i tyle.
 
O kurczę ale że bez makijażu??😏😮 to już chyba przesada chyba ze mają kosmetyczkę na oddziale i zarabia na robocie przed porodem 🤣🤪
Ja to nawet w trakcie porodu się malowałam tzn jeszcze przed chamskimi skurczami ale już podpięta pod oxy aż lekarz komentował że kobieta to potrafi o siebie zadbać w każdej sytuacji 😃😃😃
 
O kurczę ale że bez makijażu??😏😮 to już chyba przesada chyba ze mają kosmetyczkę na oddziale i zarabia na robocie przed porodem 🤣🤪
Nie wiem kto wymyśla takie zasady ale tak jest u mnie :) ... może chodzi o to, żeby np. jakieś zasinienie/bladość czy coś było od razu widać 🤔 nie mam pojęcia, ale wiem że jak ktoś przychodzi "w" to każą zmywać przed wejściem i paznokcie też. Nie wiem co by było z hybrydami czy kazaliby faktycznie zrywać czy po prostu by wpuścili, bo nie słyszałam o przypadku z bliskiego otoczenia, żeby ktoś przyszedł z hybydą.
 
reklama
Do góry