reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Mamusie już mam takie pytanie po jakim czasie dzidziuś wyrasta że swojego najmniejszego rozmiaru? Chodzi mi o ciuszki
To zależy od dziecka :) może się urodzić mając np. 49cm albo mając 62cm to już od początku zmienia postać rzeczy i sprawia, że inny rozmiar będzie tym początkowym. Ja mogę tylko powiedzieć na przykładzie mojego pierwszego dziecka. Synek miał 57cm i 3110gr, nosił rozmiar 56 około miesiąca, a potem drugi miesiąc rozmiar 62 i mając 2-2,5 miesiąca już zaczął chodzić w 68. Ale każde dziecko inne :)
 
Ja słyszałam, że jak się ma cesarkę lub znieczulenie podczas porodu to nie wolno mieć pomalowanych w ogóle paznokci. Chodzi o pulsometr, żeby nie oszukiwał.
Ja miałam podczas cesarki w pełnej narkozie hybryde. Cesarska była zupełnie nieplanowana więc nie było szans na przygotowanie się Ale nikt nie miał z tym problemu
 
Mi się ciągle wydaje ze jestem głodna. Choć wiem że nie jestem 🙉🤪
Ja też czuję cały czas, że jestem głodna :) ale ja biorę te potrzeby na poważnie i ciągle jem albo coś przegryzam :) Jak akurat nie jest pora posiłków to skubnę czekoladę, ciasto, chipsy, kabanosy, parówkę czy jogurt, wczoraj się połasiłam nawet na mleczko w tubce :) jeeej jakie to jest pyszne :D
 
Ja też czuję cały czas, że jestem głodna :) ale ja biorę te potrzeby na poważnie i ciągle jem albo coś przegryzam :) Jak akurat nie jest pora posiłków to skubnę czekoladę, ciasto, chipsy, kabanosy, parówkę czy jogurt, wczoraj się połasiłam nawet na mleczko w tubce :) jeeej jakie to jest pyszne :D
Ja też cały czas muszę podjadać..
 
reklama
Do góry