reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja mam żel na naturalnej płytce, idę ściągac w poniedziałek. Nie wiem czy można czy nie można, ale będzie mi wygodniej i jakbym się źle czuła to nie będę musiała przestawiać wizyt czy coś. Po prostu na razie wolę być bez :D
 
a planujecie do końca nosić hybrydy?

Póki zdrowie i mój „stan ogólny” pozwoli to mam zamiar mieć zrobione paznokcie jak najdłużej. Niby to taki mały nic nie znaczący detal, ale jednak wpływa na świadomość, że nadal dbam o siebie i chce się czuć pięknie pomimo tych wszystkich mdłości i braku sił. 😅
 
Ja mam wizytę w przyszly piątek, a stresu co nie miara😃 i jak będzie okej to wtedy z checia dołączę do grupy na fb:)

A co do paznokci to tez długo robiłam ale przestałam właśnie przez to ze słyszałam o kilku przypadkach czerniaka :(
 
Ja będę robiła cały czas. Na poród robię przezroczysta hybrydę. Jeszcze mi tego trzeba żebym musiała się martwić rozdwojonymi paznokciami i je piłować co chwile. Wole mieć odrost duży przy dziecku niż naturalny paznokieć który mi będzie haczył. Myśle, ze jeśli chodzi się do salonu do którego ma się zaufanie (mam obsesje na punkcie dezynfekcji narzędzi, nowych pilników itp) to nie widzę przeciwwskazań żeby przestać chodzić podczas ciąży. Zależy kto jakie ma podejście bo ja robię hybrydy od lat i wcale mi sir nie uśmiecha wrócić nagle do malowania lakierem czy odżywka.
 
reklama
Do góry