reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

dasz radę. Trzymamy kciuki i daj koniecznie znać 😍

Ja zrezygnowałam teraz bo miałam treningi online z trenerka personalna ale wychodziło to 400 na miesiąc wiec zrezygnowałam bo szkoda mi kasy plus teraz będę robić raczej bardziej statyczne ćwiczenia to ogarnę to sama. Nie ćwiczę już kilka dni i mam zamiar znów zacząć jak tylko dowiem się co mogę a czego nie po wizycie. Generalnie liczę, ze może przez ćwiczenia i dobra dieta nie przytyje aż tak dużo. Nie chce się rozwalić jedząc co popadnie bo jem za dwóch 😅 a z drugiej strony nie będę na sile jeść warzyw jak będę miała ochotę np tylko na kebsa i tylko po nim nie będzie mi niedobrze 🤪
Ja też ciągle jem, bo tylko jedzenie pomaga mi na mdłości (które mam non stop !!! :( ). Ze mnie się mąż śmieje, że ja to jem za trzech i że zbyt na poważnie wzięłam na siebie wyżywienie fasolki i młodego, który jest na piersi, bo jem już więcej od niego :) Ja startowałam z 59kg, a dziś już mi waga pokazuje ok. 60,5kg....czuje, że mocno nabiorę masy w tej ciąży, no chyba, że mdłości szybko miną to może trochę ograniczę obżarstwo. Dziś mam 9t+0d z USG lub 9t + 5d z OM, więc ewidentnie tej masy nabieram za szybko :D W pierwszej ciąży przytyłam 12kg, zobaczymy co będzie tym razem, ale czuję, że będzie więcej.
 
reklama
Jesteś już po pierwszej wizycie? [emoji4]
nieee. Mam dopiero w środę 7.10 o 19:00.
400zł ale to na miesiąc? Ile tych treningów było i ile h? Właśnie ostatnio się zastanawiałam jaki ma cennik trener personalny ☺️ Mnie na rower bierze ale lepiej nie ryzykować

Treningi były tylko pół godziny bo rozgrzewkę robiłam sama przed treningiem i rozciąganie po treningu a z trenerem już taki typowy trening. Fajnie bo z gumami, ze sprzętem jaki tam się posiada. Trening pół godzinny kosztował 50 zł wiec 2x w tygodniu x 4 tygodnie - 8 treningów 400 zł. Ja tez kocham rower ale narazie odpuściłam bo nie mam kasku i się nagle zaczęłam bać jakbym się wywaliła.
 
nieee. Mam dopiero w środę 7.10 o 19:00.

Treningi były tylko pół godziny bo rozgrzewkę robiłam sama przed treningiem i rozciąganie po treningu a z trenerem już taki typowy trening. Fajnie bo z gumami, ze sprzętem jaki tam się posiada. Trening pół godzinny kosztował 50 zł wiec 2x w tygodniu x 4 tygodnie - 8 treningów 400 zł. Ja tez kocham rower ale narazie odpuściłam bo nie mam kasku i się nagle zaczęłam bać jakbym się wywaliła.
To ja mam w czwartek 8.10 [emoji16] jestem ciekawa co będzie już widać
 
nieee. Mam dopiero w środę 7.10 o 19:00.

Treningi były tylko pół godziny bo rozgrzewkę robiłam sama przed treningiem i rozciąganie po treningu a z trenerem już taki typowy trening. Fajnie bo z gumami, ze sprzętem jaki tam się posiada. Trening pół godzinny kosztował 50 zł wiec 2x w tygodniu x 4 tygodnie - 8 treningów 400 zł. Ja tez kocham rower ale narazie odpuściłam bo nie mam kasku i się nagle zaczęłam bać jakbym się wywaliła.

Jeżeli online tyle kosztuje to jakby miał przyjechać na siłkę to już chyba trochę więcej 🤔 Ja to się bardziej boję, że upadnę na tyłek. Mieszkam na 3 piętrze u zawsze jak wchodzę/schodzę mam schizę, że upadnę 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Do góry