reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Raczej wątpię, że to było to. Każdy tak myśli a jak przychodzi do badań na przeciwciała to raczej wyjdzie ich brak. Znam bardzo dużo osób które tak mówiły i byli to głównie lekarze, którzy mieli kontakt z ogromną ilością chorych a jak zrobiono im test to nie było przeciwciał. Byli tacy pewni że by dali sobie rękę uciąć ;) Może i faktycznie są osoby które to przechorowały, ale większości się tylko wydaje, że to był covid.
Z tymi testami na przeciwciała to tak jak testy na covid. W pierwszy dzień pozytyw w drugi negatyw A w trzeci znów pozytyw. Wirus jak każdy inny, z każdym trzeba się zmierzyć. Tak samo go przechorujemy kilkakrotnie jak grypę.
 
A przeszlo ci? Kurcze to moja trzecia ciaza a tak zle nie bylo i ten smutek... boje sie ze zlape jakas depresje
6-7 tydzień to praktycznie lezalam i Też mi się płakać chciało że nie dam rady i po co mi to było. Ten tydzień był lepszy wiadomo mdłości są Ale mniejsze i zgaga. Poczekaj daj sobie czas zobaczysz polepszy się
 
Hej ja dziś po robocie poszłam w kimę i spałam do teraz😶 nie mam na nic siły. Dziewczyny co na afte w ciąży można używać? Zrobiła mi się przez aparat
 
reklama
Do góry