reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A może w zamian więcej Ci śpi w nocy :) bo mój agent to niestety nie ma przebacz na dzień wstaje zazwyczaj 5-5:30, do tego w nocy po kilka pobudek czasem naprawdę długich ... zwalam na ząbkowanie czy przeziębienie ale trwa to już ponad 2 miesiące non stop, że budzi się po kilka-kilkanaście razy każdej nocy ;/ Na dobę śpi łącznie max. 11-12h (a pewnie i mniej ostatnio, bo w nocy jednak bardzo się budzi) i z tego co kojarzę dla dziecka w wieku 9 miesięcy to za mało, ale cóż po prostu ten typ tak ma ;) i tak jest lepiej, bo pierwze 6 miesięcy życia na dzień wstawał już 4-4:30 o_O:o
To u mnie 2 latka i nieraz też ma takie jazdy że obudzi się o 4-5 i nie śpi do rana. I też w nocy muszę wstawać bo to kołderką przykryć albo chce żeby ją przytulić. Od dwóch lat może z jedną noc przespałam bez wstawania minimum 3 razy [emoji28]
 
reklama
reklama
Do góry