reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Raczej wątpię, że to było to. Każdy tak myśli a jak przychodzi do badań na przeciwciała to raczej wyjdzie ich brak. Znam bardzo dużo osób które tak mówiły i byli to głównie lekarze, którzy mieli kontakt z ogromną ilością chorych a jak zrobiono im test to nie było przeciwciał. Byli tacy pewni że by dali sobie rękę uciąć ;) Może i faktycznie są osoby które to przechorowały, ale większości się tylko wydaje, że to był covid.
Z tymi testami na przeciwciała to tak jak testy na covid. W pierwszy dzień pozytyw w drugi negatyw A w trzeci znów pozytyw. Wirus jak każdy inny, z każdym trzeba się zmierzyć. Tak samo go przechorujemy kilkakrotnie jak grypę.
 
A przeszlo ci? Kurcze to moja trzecia ciaza a tak zle nie bylo i ten smutek... boje sie ze zlape jakas depresje
6-7 tydzień to praktycznie lezalam i Też mi się płakać chciało że nie dam rady i po co mi to było. Ten tydzień był lepszy wiadomo mdłości są Ale mniejsze i zgaga. Poczekaj daj sobie czas zobaczysz polepszy się
 
Hej ja dziś po robocie poszłam w kimę i spałam do teraz😶 nie mam na nic siły. Dziewczyny co na afte w ciąży można używać? Zrobiła mi się przez aparat
 
reklama
Do góry