reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Mnie generalnie już nie mdli od tygodnia. Mam nieraz tylko odrzucenie od jakiegoś zapachu. Węch dalej wyostrzony. Piersi i brzuch zawsze z rana o wiele mniej bolą. Teraz głównym objawem ciążowym jest senność ...
Mam to samo. Zapachy z lodówki mnie drażnią a mdłości były w 6-7 tygodniu , teraz gdy siedzę sama w domu i nie mam nic do roboty to robię drzemkę w południe ostatnio spałam 4godz.. Myślę szok. Weekendy spędzamy razem z partnerem więc się nie klade ale za to wieczorami już muszę wcześniej się położyć bo nie daje rady.
 
reklama
Hej Kobiety ! :) U mnie z objawami zależy od dnia.. czasem z rana super dopiero popołudniu krzyż boli jak mnie maluch mój wykorzysta do noszenia, a dziś rano wody się napilam i ja zwróciłam. Byłam taka głodna a na nic nie miałam ochoty. Zjadłam wkoncu coś i teraz czuję to jedzenie w gardle.. bleee... leżę właśnie sobie pod kocem oglądam pytanie na śniadanie a młody zasnął właśnie więc chwila relaksu ohhh tak! ;D
 
nawet nie odczuwam spadków energii
wagowy tez się trzymam
To ja jestem w ciągu dnia śpiąca. Wczoraj wykorzystałam że syn siedział z tatą i zrobiłam godzinną drzemkę.
Wagowo też się trzymam Ale parę gram po przecinku mam więcej. To chyba jednak piersi dodają swoje do wagi bo w centymetrach nic się nie zmieniło :)
 
Zazdroszczę braku objawów. Ja mam mdłości , w sumie cały dzień . Wczoraj w pracy az mnie pot oblewał. I nie ma różnicy czy to rano czy wieczor . Cały dzień czuję gule w gardle. Do tego obudziłam się dziś z bólem krzyża . Taki dziwny tępy ból .i ta senność ,wczoraj wróciłam z pracy spałam godzinę ,później od 17-19 i o 23 szłam spać [emoji85][emoji85][emoji1745][emoji1745] Tak więc dziewczyny cieszcie się na brak objawów,naprawdę .
O tak. Cieszcie się brakiem objawów na dłuższą metę to strasznie męczące. Ja też mam mdłości ciągle wyostrzony węch, bolą piersi i brzuch też czuje
 
reklama
Do góry