reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Co do hormonów i humorkow to współczułem dziś mojemu mężowi 🤪 Do tej pory cała budowa od 2 lat była całkowicie na mojej głowie dlatego, ze pracuje stacjonarnie, a on w ciągu dnia w rozjazdach.
Teraz odkąd jestem w ciąży wszystko spadło na niego i chłop się zdziwił ile latania jest 🤪 Ale po moich stratach wszyscy naokoło mnie chuchają i dmuchają żeby tylko było ok.
To u nas mąż się zajmuje budowa. Materiał i robota wszystko on. Ja tylko załatwiałam przyłącza i czasem coś tam pomogłam jak jakaś lżejsza robota ale teraz już niestety nic nie pomogę.
 
reklama
Witajcie w niedzielę :) czy któraś z Was też nie odczuwa żadnych mdłości ? Nawet mnie brzuch nie boli (Ale myślę że to za sprawą magnezu ). Choć trochę się obawiam bo wizyta za tydzień dopiero. Dziś rozpoczęty 6 tydzien. A mój bardzo chce wszystkim dziś powiedzieć na rodzinnym obiedzie. Dla mnie to nie problem, ale boję się że potem będę musiała się tłumaczyć i znów przeżywać to co trzy miesiące temu. Choć do tej pory byłam dobrej myśli. Ale przez te ostatnie nie najlepsze wiadomości mnie też dopadly obawy. Jedyny mój objaw to ból piersi A i tak o wiele mniejszy niż na początku.
 
Witajcie w niedzielę :) czy któraś z Was też nie odczuwa żadnych mdłości ? Nawet mnie brzuch nie boli (Ale myślę że to za sprawą magnezu ). Choć trochę się obawiam bo wizyta za tydzień dopiero. Dziś rozpoczęty 6 tydzien. A mój bardzo chce wszystkim dziś powiedzieć na rodzinnym obiedzie. Dla mnie to nie problem, ale boję się że potem będę musiała się tłumaczyć i znów przeżywać to co trzy miesiące temu. Choć do tej pory byłam dobrej myśli. Ale przez te ostatnie nie najlepsze wiadomości mnie też dopadly obawy. Jedyny mój objaw to ból piersi A i tak o wiele mniejszy niż na początku.
Ja od 2 dni dopiero mdlosci odczuwam. Wczoraj wieczorem tak mnie mdliwo że masakra. I inne objawy też bardziej dokuczają. Piersi bolą strasznie, brzuch czuję i strasznie szybko robię się głodna ale to tak że muszę od razu wstać i coś zjeść bo nie wytrzymam😬 naszczescie mój mąż kochany o mnie dba i mi śniadanka robi🙂
 
Ja od 2 dni dopiero mdlosci odczuwam. Wczoraj wieczorem tak mnie mdliwo że masakra. I inne objawy też bardziej dokuczają. Piersi bolą strasznie, brzuch czuję i strasznie szybko robię się głodna ale to tak że muszę od razu wstać i coś zjeść bo nie wytrzymam😬 naszczescie mój mąż kochany o mnie dba i mi śniadanka robi🙂
A który to tc u Ciebie .? :)
 
Witajcie w niedzielę :) czy któraś z Was też nie odczuwa żadnych mdłości ? Nawet mnie brzuch nie boli (Ale myślę że to za sprawą magnezu ). Choć trochę się obawiam bo wizyta za tydzień dopiero. Dziś rozpoczęty 6 tydzien. A mój bardzo chce wszystkim dziś powiedzieć na rodzinnym obiedzie. Dla mnie to nie problem, ale boję się że potem będę musiała się tłumaczyć i znów przeżywać to co trzy miesiące temu. Choć do tej pory byłam dobrej myśli. Ale przez te ostatnie nie najlepsze wiadomości mnie też dopadly obawy. Jedyny mój objaw to ból piersi A i tak o wiele mniejszy niż na początku.

Mi jeszcze w piątym (5+5) minęły objawy tak z dnia na dzień. Piersi też już powoli przestawały boleć. Dzisiaj zaczynam 8 tydzień i totalnie nic nie czuję. Czasem brzuch i pachwiny poczuję. Jelita mi w ogóle nie pracują ☹️
Jutro mam wizytę
 
reklama
Mi jeszcze w piątym (5+5) minęły objawy tak z dnia na dzień. Piersi też już powoli przestawały boleć. Dzisiaj zaczynam 8 tydzień i totalnie nic nie czuję. Czasem brzuch i pachwiny poczuję. Jelita mi w ogóle nie pracują ☹
Jutro mam wizytę
Ja się chyba zaczynam stresować czy na wizycie okaże się wszystko w porządku. Na szczęście będę miała bardzo intensywny tydzień i wiem że szybko zleci. W następny weekend będę siedzieć jak na szpilkach.
Ciężko powiedzieć. Wg Om powinien być 6.1 ale wg usg dziś 5.3
Ja mam wg OM 6+0 Ale owu była 3 dni później niż pokazywała aplikacja i nie chce mi obliczyć inaczej. Więc ciąża na pewno będzie młodsza
 
Do góry