reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Spać nie mogę, sny mnie dopadly tak okropne że lepiej już nie zasypiać. Więc przywitam się z Wami w piątek :) niech mi szybko ten czas leci aż do 5.10 do wizyty :) jak na razie leci bardzo szybko :) od przyszłego tygodnia będziemy zaczynać przygotowania do ślubu cywilnego który pewnie odbędzie się w grudniu (W przyszłym tyg ustalimy datę) także będę miała co robić:)
Miłego dzionka :)
Tez miałam ślub cywilny w grudniu :) To super termin. Zrobiliśmy go w zeszłym roku na zamku w Kórniku. Polecam lokalizacje :)
 
reklama
Hej hej zapomniałam napisać. Byłam wczoraj u gina wszystko ok. Z om było 8+0 Z usg 8+1. Serdusio bilo jak szalone.

Dziewczyny będziecie kupowały detektor tętna? Bardzo bym chciała ale słyszałam że można się najeść strachu
Ja chciałabym kupić za jakieś dwa miesiące 😊
 
Ja mam skończone 29 lat i w sumie trzecia ciąża, z tym że pierwsza obumarła, a druga pozamaciczna, aktualna zapowiada się dobrze 🥰
Trzeba być dobrej myśli, bo po co być złej! 🙂 tak sobie powtarzam, chociaż wiadomo że po stracie obawy są normalne i też trzeba dać sobie przestrzeń na emocje, rozmawiać i rozmawiać 😊 mnie podbudowały Wasze historie dziewczyny, to duże wsparcie gdy wiesz że ktoś przeżywa podobną sytuację ☺️
 
Dziękuję Wam dziewczyny!

Test zrobię w niedzielę. To będzie 34 DC, ten ostatni z biochemiczną miałam 33. Więc to będzie dzień później niż mój najdłuższy cykl, o ile @ nie nadejdzie (Czuje się całkowicie inaczej niż przed @).

Czytając Wasze ostatnie wpisy - u mnie też problem ze snem w nocy - za to w dzień mogłabym spać na okrągło. Wczoraj miałam 3 drzemki :o

Jeszcze parę słów o sobie - mam 31 lat, córkę, która właśnie zaczęła przygodę w szkole, no i męża też tam jakiegoś mam 😉. Pierwsza ciąża bezproblemowa, bezobjawowa, oprócz tego plamienia, po którym na początku nie zorientowałam się o co chodzi. Teraz człowiek starszy, bardziej świadomy, to inaczej patrzy na wszystko.

Ja narazie biorę tylko kwas foliowy, 2 miesiąc, Wit. D i magnez. Biochemiczna była wynikiem pierwszego miesiąca staran, teraz drugi cykl.
 
reklama
Hej,
Dzisiaj pierwszy raz rano miałam mdłości a tak narzekałam na brak objawów. Na widok całej kuchni i jedzenia i tych zapachów z lodówki mnie odrzucało.

W nocy raczej śpię dobrze ale sen też mialam strasznie dziwaczny, strasznie.

Ja jestem jestem trochę pedantką, lubię mieć poukładane, lubię sprzątać. I np nie zjem śniadania dopóki nie ogarnę mieszkania....taki świr 😂
Też tak mam 😅 nie jesteś sama 🤣
 
Do góry