reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, mam pytanie. Zazwyczaj w ciąży włosy się wzmacniają i gęstnieją. A ja zauważyłam wzmożone wypadanie 🙁 tak samo brwi - przerzedzają mi się. Co to może oznaczać? Czy któraś z Was też tak ma?
 
Trzeba być dobrej myśli, bo po co być złej! 🙂 tak sobie powtarzam, chociaż wiadomo że po stracie obawy są normalne i też trzeba dać sobie przestrzeń na emocje, rozmawiać i rozmawiać 😊 mnie podbudowały Wasze historie dziewczyny, to duże wsparcie gdy wiesz że ktoś przeżywa podobną sytuację ☺
Mi przy każdej ciąży towarzyszyło forum. Pierwsze było 14 lat temu mama coś tam, potem babyboom, jestem tu od lat😂
Nie wyobrażam sobie być w ciąży bez kobitek z forum 😂
Czuje, że nie jestem w tym sama i można o ciąży gadać bez końca. Kto zrozumie lepiej ciężarna niz drugą ciężarna. A na początku jeszcze te wszystkie niewiadome, wsparcie jest potrzebne 👌
 
Dziewczyny, mam pytanie. Zazwyczaj w ciąży włosy się wzmacniają i gęstnieją. A ja zauważyłam wzmożone wypadanie 🙁 tak samo brwi - przerzedzają mi się. Co to może oznaczać? Czy któraś z Was też tak ma?
Mi nie wypadają ale starsznie jakoś zbrzydły. Paskudne są. Ale może to sprawa braku fryzjera a nie ciąży 😂
 
Mi przy każdej ciąży towarzyszyło forum. Pierwsze było 14 lat temu mama coś tam, potem babyboom, jestem tu od lat😂
Nie wyobrażam sobie być w ciąży bez kobitek z forum 😂
Czuje, że nie jestem w tym sama i można o ciąży gadać bez końca. Kto zrozumie lepiej ciężarna niz drugą ciężarna. A na początku jeszcze te wszystkie niewiadome, wsparcie jest potrzebne 👌
Ja też byłam 4 lata na forum hak już się grupa umocniła i wszytskie dotarły zolozylysmy grupę na face bo wygodniej czytać dodawać foty
 
Ciałko żółte i zarodek (chyba). Nie denerwuj się. Trzeba czekać. Ja przyjęłam taktykę, że i tak teraz na to nie mam wpływu. Proces powstawiania dziecka trwa i może byc tak albo tak. Trzeba to brać na spokojnie bo inaczej oszalejemy. Ja mam tydzień do kolejnego usg, to ostatnie wyszło tak sobie. Serce zarodka biło ale poniżej normy. Serio, biorę każdą opcje pod uwagę. Uzbrajam się w cierpliwość i czekam. Musimy się trzymać!
Ja czytałam że na poczatku ciazy serduszko może bić nawet tyle co nasze, dopiero później się rozkreca
 
Ja mam wizytę 25.09 i będzie wtedy 5t4d. Mam nadzieje ze będzie coś już widać. Wizytę umawiałam w lipcu bo do mojego lekarza cud się dostać. Sytuacja była w ogóle bardzo śmieszna bo mówię mojemu małżonkowi, ze nie wiem jak to zrobi ale umówiłam się na koniec września do ginekologa i chce być już wtedy na wizycie ciążowej ;p Wziął chłop do siebie, a staraliśmy się od początku roku 😁
U mnie wczoraj 5t5d i było serduszko 🥰
 
cześć chciałam się z wami przywitać
jestem 8t plus 3 dni z miesiączki z usg o tydzień mniej wychodzi
wczoraj miałam pierwsza wizytę u ginekologa injuz slyszalam serduszko
Na kiedy termin?


Dziewczyny zmienił mi się termin na 28.04 bo dzidzi urosło [emoji85] wyrzucicie mnie na kwietniowki?
 
reklama
Do góry