reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Ciałko żółte i zarodek (chyba). Nie denerwuj się. Trzeba czekać. Ja przyjęłam taktykę, że i tak teraz na to nie mam wpływu. Proces powstawiania dziecka trwa i może byc tak albo tak. Trzeba to brać na spokojnie bo inaczej oszalejemy. Ja mam tydzień do kolejnego usg, to ostatnie wyszło tak sobie. Serce zarodka biło ale poniżej normy. Serio, biorę każdą opcje pod uwagę. Uzbrajam się w cierpliwość i czekam. Musimy się trzymać!
Ja byłam 15.09 na usg wychodziło 5t5d z chęcią bym poszła dziś zobaczyć czy już jest tętno, ale to chyba głupi pomysł.. Następna wizytę mam na 28.09
 
reklama
Ja mam wizytę 25.09 i będzie wtedy 5t4d. Mam nadzieje ze będzie coś już widać. Wizytę umawiałam w lipcu bo do mojego lekarza cud się dostać. Sytuacja była w ogóle bardzo śmieszna bo mówię mojemu małżonkowi, ze nie wiem jak to zrobi ale umówiłam się na koniec września do ginekologa i chce być już wtedy na wizycie ciążowej ;p Wziął chłop do siebie, a staraliśmy się od początku roku 😁
 
Tez miałam ślub cywilny w grudniu :) To super termin. Zrobiliśmy go w zeszłym roku na zamku w Kórniku. Polecam lokalizacje :)
Ja miałam inne plany co do tego ślubu. Chciałam kameralny ślub w plenerze i małe przyjęcie weselne na sali. Na ok 40 osób.
A w sumie wyjdzie tak że ślub będzie u nas w urzędzie i tylko obiad w restauracji. Choć jak zaczęłam myśleć co trzeba zrobić to muszę do końca września spiąć tyłek i zorganizować wszystko żeby tylko potem zająć się pierdołami. Będzie bardzo kameralne tylko 16 osób Ale chce żeby byli dopięte na ostatni guzik godne ślubu :)
 
Ja byłam 15.09 na usg wychodziło 5t5d z chęcią bym poszła dziś zobaczyć czy już jest tętno, ale to chyba głupi pomysł.. Następna wizytę mam na 28.09
Ja mam wizytę 21.09 ale jakoś nie oczekuje zbyt wiele po tej wizycie . Jest darmowa , jakby była płatna to bym odwołała . I potem 28.09 u innej lekarki już normalnie płatna .

@Eryka25 mam do Ciebie pytanie odnośnie Acardu i Clexane . Bierzesz oby dwa wieczorem ? Mi w sumie nikt nie powiedział jak to łączyć . Wcześniej miałam tylko Acard wieczorem .
 
reklama
Ja byłam 15.09 na usg wychodziło 5t5d z chęcią bym poszła dziś zobaczyć czy już jest tętno, ale to chyba głupi pomysł.. Następna wizytę mam na 28.09
Chyba lepiej poczekać bo im starsza ciąza tym lepiej wszystko widać ale rozumiem chęć, ja tez najlepiej poszłabym dzisiaj. Pozostaje jednak czekać, jeszcze 7 dni. Na razie nic się nie dzieje, nie plamie bardziej, w zasadzie to wcale. Także trzeba myśleć pozytywnie 😉
 
Do góry