reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Moja szuflada w pracy 🤣 przerazilam się
 

Załączniki

  • 20200917_105652.jpg
    20200917_105652.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 68
reklama
Oooo nawet nie wiedziałam, że przywrócili porody rodzinne. Chociaż jak teraz o tym myślę to u mnie w szpitalu nie ma na pewno 🤔 ani porodów rodzinnych ani odwiedzin w szpitalu po porodzie. Siostra rodzi w listopadzie i jej powiedzieli, że raczej się to do wtedy nie zmieni. Ale fakt mam nadzieję, że do maja będzie lepiej.... a u Was na pewno można??? Myślałam, że dla takich rzeczy powinny być jakieś wytyczne ogólnopolskie a nie, że każdy szpital sam sobie decyduje.
Sprawdziłam teraz w internecie, chociaż wiadomo, że wszystko może się zmienić za kilka miesięcy. W Poznaniu ponoć można rodzić w 4 szpitalach, sprawdziłam 3 i są dopuszczone porody rodzinne z zachowaniem środków ostrożności. Mój mąż twierdzi, że przebierze się za lekarza, jeżeli faktycznie będzie wprowadzony zakaz. Na razie czekamy na rozwój sytuacji, na szczęście jeszcze dużo czasu do maja :)
Raszeja: Link do: Informacje dla Pacjentów – Szpital Miejski im. Franciszka Raszei w Poznaniu
Polna: http://www.gpsk.am.poznan.pl/upload/files/Komunikat_porody_rodzinne_04.09.2020.pdf
Święta Rodzina: Link do: Porody rodzinne w Szpitalu Św. Rodziny - od 15.07.2020 r. bez testu PCR w kierunku COVID-19 - SZOZ Strona główna
 
Sprawdziłam teraz w internecie, chociaż wiadomo, że wszystko może się zmienić za kilka miesięcy. W Poznaniu ponoć można rodzić w 4 szpitalach, sprawdziłam 3 i są dopuszczone porody rodzinne z zachowaniem środków ostrożności. Mój mąż twierdzi, że przebierze się za lekarza, jeżeli faktycznie będzie wprowadzony zakaz. Na razie czekamy na rozwój sytuacji, na szczęście jeszcze dużo czasu do maja :)
Raszeja: Link do: Informacje dla Pacjentów – Szpital Miejski im. Franciszka Raszei w Poznaniu
Polna: http://www.gpsk.am.poznan.pl/upload/files/Komunikat_porody_rodzinne_04.09.2020.pdf
Święta Rodzina: Link do: Porody rodzinne w Szpitalu Św. Rodziny - od 15.07.2020 r. bez testu PCR w kierunku COVID-19 - SZOZ Strona główna
W Raszei jakoś na dniach pozwolili 🙂 mam nadzieję, że do maja nie zmienią decyzji, bo bardzo chciałabym rodzić właśnie tam 🙂
 
W Raszei jakoś na dniach pozwolili 🙂 mam nadzieję, że do maja nie zmienią decyzji, bo bardzo chciałabym rodzić właśnie tam 🙂
Ja też bym tam chciała, bo już tam byłam rok temu na łyżeczkowaniu i na kilku wizytach na IP. Kojarzę kilka osób stamtąd, m.in. byłego ginekologa xd i pielęgniarki z jego gabinetu. Poza tym szpital ma super lokalizację.
 
reklama
Do góry