reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ł
Dziewczyny niestety i ja muszę się pożegnać.
Wczoraj zaczęłam plamić co w żadnej ciąży mi się nie zdarzało. Myślałam , że przejdzie i to chwilowe bo powinnam mieć miesiączkę w tym terminie, ale dzisiaj rano jeszcze większe plamienie i skrzep krwi. Pojechałam na IP i niestety na USG nie było widać dalej zarodka, pęcherzyk o nieregularnych kształtach, puste jajo i początki poronienia. Lekarz powiedział, że albo zostaje w szpitalu i farmakologicznie oczyszczam się albo idę do domu i czekam na rozwój wydarzeń i mam iść za parę dni do lekarza na kontrolę czy wszystko się w porządku. Pojechałam do domu. Wzięłam 2 dni urlopu.
Bardzo mi przykro 😥 trzymaj się ! ♥️
 
reklama
Ja rano zwracalam😞 Ale u lekarza był już fasol i serduszko. Pół godziny spokoju😂 oby do następnej wizyty. Według usg 6+1.
 

Załączniki

  • 20200917_105156.jpg
    20200917_105156.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 75
Ja też bym tam chciała, bo już tam byłam rok temu na łyżeczkowaniu i na kilku wizytach na IP. Kojarzę kilka osób stamtąd, m.in. byłego ginekologa xd i pielęgniarki z jego gabinetu. Poza tym szpital ma super lokalizację.
Też tam rok temu byłam na łyżeczkowaniu we wrześniu i w styczniu. Może się minęłyśmy 😁
Tam są fajne pielęgniarki i w ogóle każda znajoma, która tam rodzi jest zadowolona 🙂
 
Najlepszy sprzęt, a jeszcze jak masz tam lekarza to w ogóle super 🙂 a na marginesie ostatnio gdzieś pokazywali szpitalne jedzenie na porodówkach i Polna się naprawdę wyróżniała, dużo osób chwaliło 😁
Fajnie że chociaż część ma wybór co do szpitala. Niestety ale w niektórych jesteśmy jeszcze daleko daleko w tyle...
 
Najlepszy sprzęt, a jeszcze jak masz tam lekarza to w ogóle super 🙂 a na marginesie ostatnio gdzieś pokazywali szpitalne jedzenie na porodówkach i Polna się naprawdę wyróżniała, dużo osób chwaliło 😁
Rodziłam tam 4 lata temu i byłam bardzo zaopiekowana. Kilkanaście lat temu też przeszłam tam operację. Muszę co prawda dojechać 70 km Ale dla mnie warto. Mam szpital i oddział położniczy 500 m obok siebie Ale nie warto :)
 
reklama
Do góry