reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dzień dobry. Co prawda jestem kwietniówka 2021 ,ale póki nie na ty jeszcze nikogo zapraszam do nas na kwietniowki dopóki jeszcze majówek brak 😉
Dziewczyny proszę o pomoc 🙏🏼 być może wątek ten się tu przewijał setki razy, dlatego nie bądźcie złe że to pytanie pada być może któryś raz... Otwórz ostatnią miesiączkę miałam 21.08 trwała 6 dni. 27.08 seks '' do końca '' następnie kolejny seks 12.09 również do końca i to dwa razy w ciągu dnia... Dodam, że miesiączki mam nieregularne.. Kiedy doszło do zapłodnienia? Bo już się pogubiłam w tym liczeniu... Termin z usg mam na 10 czerwca.
 
reklama
Cześć 🙂 forum czytam od momentu jak się dowiedziałam o ciąży i w końcu postanowiłam się udzielić, dzisiaj jest 17+4 z usg, we wtorek dowiedzieliśmy się, że będzie chłopak 🥰 Też się zastanawiamy nad imieniem i na ostatnim usg również lekarz jeszcze nie podawał wagi.
Hej ;) witam w klubie "chłopaka" :D
 
Doradzcie mi. Mam 9 miesięczna córkę, spi z nami w lozku. Drugie zamierzam karmic piersia w nocy pewnie na łóżku. Ale we 4 się nie zamieścimy. Czy mam kupowac dostawke dla nowego bobo czy odłączyć scianke od lozeczka córki a jej kupic "normalne" łóżko dziecięce. Dodam, ze nieraz mala jest trzymana w lozeczku, bo albo sie bawi albo żeby nie raczkowala za mną. To musi mieć jakies swoje łóżko. Mam też w razie w łóżecZko turystyczne, ale na co dzień go nie używam.
Też będzie to moje pierwsze dziecko więc nie mam doświadczenia ale myślę, że pomału trzeba spróbować małą przestawić na łóżeczko 🙂 akurat masz jeszcze czas żeby to przemyśleć i wprowadzić w życie 🤗
 
Chociaż nie wychowałam jeszcze dziecka to uważam że im szybciej odzwyczaisz córeczkę od spania z Wami tym prościej i lepiej będzie dla Waszej czwórki l. Każdy kolejny miesiąc mała coraz bardziej przyzwyczaja do wspólnego spania . I potem może się skończyć jak u moich rodziców ze chyba do 4 roku życia usypiałam z mama a później tata przekładał mnie do siebie bo każdemu się serce krajało jak zaczynałam płakać 😂🤣

Tak się tylko wydaje 😆 co dziecko to inna historia ;)
 
Tak się tylko wydaje 😆 co dziecko to inna historia ;)
Oj tak, moja ma prawie 6 lat, a nadal zdarza jej się w nocy do nas zawędrować wracając z toalety :) moim problemem jest to, ze mam tak twardy sen, ze nie słyszę jak przychodzi i zazwyczaj rano jak się budzę dopiero orientuje się, ze jest z nami. Ciężko w tej sytuacji ja tego oduczyć :)
 
Doradzcie mi. Mam 9 miesięczna córkę, spi z nami w lozku. Drugie zamierzam karmic piersia w nocy pewnie na łóżku. Ale we 4 się nie zamieścimy. Czy mam kupowac dostawke dla nowego bobo czy odłączyć scianke od lozeczka córki a jej kupic "normalne" łóżko dziecięce. Dodam, ze nieraz mala jest trzymana w lozeczku, bo albo sie bawi albo żeby nie raczkowala za mną. To musi mieć jakies swoje łóżko. Mam też w razie w łóżecZko turystyczne, ale na co dzień go nie używam.
A jak karmisz córkę? Jest jeszcze na piersi? Jak nie, to można próbować z łóżeczkiem, co masz na myśli przez "normalne łóżko "?
 
reklama
Do góry