reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej ☺️ Byłam dzisiaj na prenatalnych. Wszystko jest tak jak powinno być🙂 Pierwszy raz usłyszałam serduszko♥️ Termin wg USG 3 maj☺️ Dostałam skierowanie na pappa.
IMG_20201031_104532.jpg
 
Tez słyszałam ze jest to niebezpieczne jeśli złapie się po raz pierwszy. A później to już Twoje przeciwciała chronią dzieciątko. Ale ja bym się jednak skontaktowała z ginekologiem, tak dla spokoju ducha.
Nie mam takiej możliwości. U nas żaden ginekolog nie udziela rad telefonicznie. Muszę czekać do kolejnej wizyty. Ale wiem, że to niegroźne, bo rozmawiałam już wcześniej na ten temat. Ważne, żeby do porodu się tego pozbyć, żeby nie muskało byc wykonane cesarskie cięcie.
 
Poczytaj na różnych forach opinie to może zrozumiesz to raz. Dwa: u mnie wyniki i tak byłyby zaburzone (jeden z parametrów), a jeśli ktoś nie ma takiej wiedzy to pewnie będzie wyrywał sobie włosy z głowy. Trzy: robiłam nifty pro.
Tak, na forach są różne opinie, niestety nie zawsze pozytywne. Ale lekarze polecają, zapytam jeszcze mojego ginekologa co o tym myśli. Generalnie test jest polecany jeśli usg jest prawidłowe, plus oceniany jest też stan łożyska i to wydaje mi się, że jest dobre.
Ale nie wiem, Zobaczymy:)
 
Łapią was jeszcze takie bóle jak na okres na tym etapie ciąży? Dziś mnie pierwszy raz od wielu tygodni taki bol złapał, który później zmienił się w skurcz. Krotko to trwało i nie było jakieś mega bolesne, ale trochę się przestraszyłam. Przyjęty magnez chyba trochę pomógł.
 
Łapią was jeszcze takie bóle jak na okres na tym etapie ciąży? Dziś mnie pierwszy raz od wielu tygodni taki bol złapał, który później zmienił się w skurcz. Krotko to trwało i nie było jakieś mega bolesne, ale trochę się przestraszyłam. Przyjęty magnez chyba trochę pomógł.
Tak, ja mam dość mocne czasami..
 
Łapią was jeszcze takie bóle jak na okres na tym etapie ciąży? Dziś mnie pierwszy raz od wielu tygodni taki bol złapał, który później zmienił się w skurcz. Krotko to trwało i nie było jakieś mega bolesne, ale trochę się przestraszyłam. Przyjęty magnez chyba trochę pomógł.
U mnie też co chwile...
 
Znam to :( U mnie początek ciążý zaczął się od wysokiej gorączki, A później kamień na nerkach.. Nie pomogę :( Ale może warto kupić jakiś dobry żel do higieny intymnej dla kobiet w ciazy? Mój gin mi zalecił:) Może choć trochę pomoże.

A robicie/robiłyscie badania peppa? Ja długo myślałam, ale ostatecznie sie zapisałam:)
Też się długo zastanawiałam ale zrobiłam test Pappa. Obecnie czekam na wyniki. W tym tygodniu powinny być 😊
 
reklama
Znam to :( U mnie początek ciążý zaczął się od wysokiej gorączki, A później kamień na nerkach.. Nie pomogę :( Ale może warto kupić jakiś dobry żel do higieny intymnej dla kobiet w ciazy? Mój gin mi zalecił:) Może choć trochę pomoże.

A robicie/robiłyscie badania peppa? Ja długo myślałam, ale ostatecznie sie zapisałam:)

Mogłabyś wskazać nazwę tego płynu, który zalecił Ci lekarz? Szukam czegoś sprawdzonego, a mojego ciągle zapominam zapytać 😂
 
Do góry