reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

To pocieszające.
Jestem po jednym poronieniu i ciężko się absolutnie wyluzować i pić Piccollo z palemką na tak wczesnym etapie :D
Ja jestem ok. 7-8 tygodnia. Wizyta dopiero 12 października.
 
reklama
Dziewczyny, powiedzcie że nie tylko ja tak świruje bez powodu. Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę kontrolną z usg... Ręce mi się trzęsą, wymyślam w głowie wszystko co najgorsze, usiedzieć nie mogę... Niby nic złego się nie dzieje, ale jestem po kilku poronieniach i to by było pierwsze moje dzieciątko.
Az mi wstyd, ze taka ze mnie panikara. 😅 Trzymajcie kciuki.
 
Dziewczyny, powiedzcie że nie tylko ja tak świruje bez powodu. Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę kontrolną z usg... Ręce mi się trzęsą, wymyślam w głowie wszystko co najgorsze, usiedzieć nie mogę... Niby nic złego się nie dzieje, ale jestem po kilku poronieniach i to by było pierwsze moje dzieciątko.
Az mi wstyd, ze taka ze mnie panikara. 😅 Trzymajcie kciuki.
Trzymamy , będzie dobrze nie jesteś sama ❤
 
Dziewczyny, powiedzcie że nie tylko ja tak świruje bez powodu. Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę kontrolną z usg... Ręce mi się trzęsą, wymyślam w głowie wszystko co najgorsze, usiedzieć nie mogę... Niby nic złego się nie dzieje, ale jestem po kilku poronieniach i to by było pierwsze moje dzieciątko.
Az mi wstyd, ze taka ze mnie panikara. 😅 Trzymajcie kciuki.

Nie tylko ty tak świrujesz bez powodu 😀
Trzymamy kciuki ♥️
 
Nie jesteś panikara, to normalne, że się stresujesz. Trzymam kciuki [emoji1696]
Dziewczyny, powiedzcie że nie tylko ja tak świruje bez powodu. Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę kontrolną z usg... Ręce mi się trzęsą, wymyślam w głowie wszystko co najgorsze, usiedzieć nie mogę... Niby nic złego się nie dzieje, ale jestem po kilku poronieniach i to by było pierwsze moje dzieciątko.
Az mi wstyd, ze taka ze mnie panikara. [emoji28] Trzymajcie kciuki.
 
Wczoraj narzekałam na brak objawów a dziś od śniadania mam mega mdłości 🥺🤢

Też narzekałam na brak objawów 😀 Aż w końcu po ciniminis z mlekiem i ciepłym mlekiem z miodem zrobiło mi się niedobrze 🤢 i poszła zwrotka. Teraz mnie tylko czasem plmdlosci biorą oraz odrzuca mnie od mięsa i kiełbas ☹️
 
reklama
Ja mam zamiar zacząć coś się ruszać jak będę tylko na l4 czyli od środy. Dupa mi sie już plaskata zrobiła od tego siedzenia i lezenia. Maz trener personalny nie dość że mało przytulania to jeszcze człowiek brzydnie....e poprzedniej ciąży miałam zamiar ćwiczyć być aktywna żeby łatwiej było n porodzie w efekcie do 6 miesiąca pracowałam później przyszło zmęczenie i senność później duży brzuch i tyle....W temacie. Teraz mam inne zamiary. Chociaż byłam inaczej aktywna przerobki w domu, malowanie mebli przerabianie więc się nie nudzilam.
 
Do góry