reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny, powiedzcie że nie tylko ja tak świruje bez powodu. Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę kontrolną z usg... Ręce mi się trzęsą, wymyślam w głowie wszystko co najgorsze, usiedzieć nie mogę... Niby nic złego się nie dzieje, ale jestem po kilku poronieniach i to by było pierwsze moje dzieciątko.
Az mi wstyd, ze taka ze mnie panikara. 😅 Trzymajcie kciuki.
Uwierz mi że mam tak samo przed każdą wizyta. Cały dzień już się stresuje A w poczekalni to aż cała chodzę. Rozumiem Cię ;) będzie dobrze zobaczysz :)
 
reklama
Ja miałam 84 od marca do czerwca schudłam 74, potem powrót do pracy i 77 :/ i z taką startuję
Pocieszam się tym że w pierwszej ciąży przytulam tylko 8 kg :)
Żeby zrobić zdjęcie z brzuszkiem musiałam go wydąć 😆
To startujemy z tą samą waga. Na razie nic nie ruszyło do przodu ale boje sie bo z pierwsza 23 a z druga 14 kg przytylam 😱
 
Dziewczyny, powiedzcie że nie tylko ja tak świruje bez powodu. Siedzę w poczekalni i czekam na wizytę kontrolną z usg... Ręce mi się trzęsą, wymyślam w głowie wszystko co najgorsze, usiedzieć nie mogę... Niby nic złego się nie dzieje, ale jestem po kilku poronieniach i to by było pierwsze moje dzieciątko.
Az mi wstyd, ze taka ze mnie panikara. 😅 Trzymajcie kciuki.
dasz radę. Trzymamy kciuki i daj koniecznie znać 😍
Ja 72 i też zaczęłam ćwiczyć, żeby schudnąć 😀 Jako nastolatka to tak 60 było więc chciałam zejść do tej wagi... Pamiętam jak ćwiczyłam i mnie coś dziwnie zakłuło w brzuszku jakby jajnik więc przestałam. Jakieś tydzień później okazało się, że jestem w ciąży 😀

Ja zrezygnowałam teraz bo miałam treningi online z trenerka personalna ale wychodziło to 400 na miesiąc wiec zrezygnowałam bo szkoda mi kasy plus teraz będę robić raczej bardziej statyczne ćwiczenia to ogarnę to sama. Nie ćwiczę już kilka dni i mam zamiar znów zacząć jak tylko dowiem się co mogę a czego nie po wizycie. Generalnie liczę, ze może przez ćwiczenia i dobra dieta nie przytyje aż tak dużo. Nie chce się rozwalić jedząc co popadnie bo jem za dwóch 😅 a z drugiej strony nie będę na sile jeść warzyw jak będę miała ochotę np tylko na kebsa i tylko po nim nie będzie mi niedobrze 🤪
 
Dziewczyny mój brzuch z rana... obcisłej bluzki narazie nie założę 😂
 

Załączniki

  • 69A8BC75-5C88-4E56-9CA4-157E9E8F93FC.jpeg
    69A8BC75-5C88-4E56-9CA4-157E9E8F93FC.jpeg
    560 KB · Wyświetleń: 87
dasz radę. Trzymamy kciuki i daj koniecznie znać 😍

Ja zrezygnowałam teraz bo miałam treningi online z trenerka personalna ale wychodziło to 400 na miesiąc wiec zrezygnowałam bo szkoda mi kasy plus teraz będę robić raczej bardziej statyczne ćwiczenia to ogarnę to sama. Nie ćwiczę już kilka dni i mam zamiar znów zacząć jak tylko dowiem się co mogę a czego nie po wizycie. Generalnie liczę, ze może przez ćwiczenia i dobra dieta nie przytyje aż tak dużo. Nie chce się rozwalić jedząc co popadnie bo jem za dwóch 😅 a z drugiej strony nie będę na sile jeść warzyw jak będę miała ochotę np tylko na kebsa i tylko po nim nie będzie mi niedobrze 🤪

400zł ale to na miesiąc? Ile tych treningów było i ile h? Właśnie ostatnio się zastanawiałam jaki ma cennik trener personalny ☺️ Mnie na rower bierze ale lepiej nie ryzykować
 
Ja mam zamiar zacząć coś się ruszać jak będę tylko na l4 czyli od środy. Dupa mi sie już plaskata zrobiła od tego siedzenia i lezenia. Maz trener personalny nie dość że mało przytulania to jeszcze człowiek brzydnie....e poprzedniej ciąży miałam zamiar ćwiczyć być aktywna żeby łatwiej było n porodzie w efekcie do 6 miesiąca pracowałam później przyszło zmęczenie i senność później duży brzuch i tyle....W temacie. Teraz mam inne zamiary. Chociaż byłam inaczej aktywna przerobki w domu, malowanie mebli przerabianie więc się nie nudzilam.
ja narazie chodzę do pracy wiec ruch mam
od momentu l4 spacery
 
Ufff... Już po wizycie. Jest maleństwo z widoczną głową i kończynami. 😁 Serducho wali jak dzwon (chociaz lekarka nie mówiła dokładnie jak mocno), podobno nawet nogami ruszało. 😅 Wg usg 8+5tc. Trochę płaskie jajo, ale mówiła że mam się nie martwić, bo widziała jeszcze bardziej płaskie i wszystko było git.
No i założona karta ciąży. 😁 Uffff... kamień z serca.
 
reklama
Do góry