reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny! My tez byliśmy dzisiaj ja wizycie. Mamy 6+4, wg usg wychodzi 6+5. Serce dobrze widoczne :) moje wyniki badań tez w porządku. TSH 0,9, a przed ciążą było 1,9. Niestety plamienie jest cały czas, w postaci lekko zabarwionej wydzieliny, prawdopodobnie przez leki na krew i pękające naczynka. Z tego powodu lekarz zakazuje współżycia ☹️ Kolejna wizyta za 3 tygodnie. Już teraz kazał mi się umawiać na prenatalne za 5-6 tygodni do jakiejś innej kliniki. Muszę się zorientować w temacie, on twierdzi, że są na nie bardzo długie kolejki.
Pozdrowienia 🍀
 

Załączniki

  • F8AAA2A0-2CD8-4493-94AE-B1F23E17A82E.jpeg
    F8AAA2A0-2CD8-4493-94AE-B1F23E17A82E.jpeg
    848,4 KB · Wyświetleń: 80
Hej cieszę się waszym szczęściem :* co do płuci to babcie, mąż i koleżanki wróżą dziewczynkę a ja chyba jednak jestem za drugim chłopcem :) wiadomo że ważne żeby był zdrowy/zdrowa
Byłam u gin w przychodni W piątek idę na badania z krwi w poniedziałek usg, wtorek kolejna wizyta, do pracy już nie wracam co jest mi na rękę :) prawdopodobnie bez dupka albo lutki się nie obejdzie tak samo jak w pierwszej ciąży pozatym od ponad roku borykam się z anemią której przyczyn jeszcze nie ustalono, całkiem możliwe że taki mój "urok" choć ostatnia morfologia była idealna pierwszy raz od dawna i pewnie dlatego się udało z ciążą:)
 
Ja wróciłam od lekarza według kalendarzyka 6 tydzień ale nie widać zarodka narazie tylko pęcherzyk ciazowy Lekarz mówi ze ok ale ja jakoś mam stresa kolejna wizyta za tydzień

Moja wizyta w sobotę wyglądała tak samo. Kolejną mam w poniedziałek ale już u innego lekarza 🙂bądźmy dobrej myśli!
 
Teraz chyba muszą mieć ukończona dodatkową specjalizacje fachowo certyfikat. Moja gin też nie wykonuje i znalazłam właśnie w klinice a nie w przychodni.
Dokładnie, mój to samo mówił, że nie mają jeszcze tego certyfikatu. Może jutro zacznę dzwonić i orientować się w cenach i terminach.
 
reklama
Do góry