reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Przeciwciała anty-kardiolipinowe IgM i IgG
Przeciwciała ANA
Antykoagulant tocznia
P.ciala p. Beta 2 glikoproteinie 1IgM i IgG
ATTP
PT
Fibrynogen
Homocysteina
Czynnik V Leiden
Stężenie białka S i C
Panel celiakia IgA Cambridge FOOD Test 40
Progesteron
Tsh

dodam jeszcze, ze muszę zrobić usg tarczycy i nerek
A to wszystko z wywiadu zdrowotnego i obciążenia chorobami w rodzinie
To wszystko tłumaczy :) Większość tych badań robiłam przed ciąża :)
 
My mamy łóżeczko po synku, ale chyba będę chciała kupić taka dostawkę do łóżka. Łóżeczko wstawię do oddzielnego pokoju na drzemki :)
Z racji tego, ze moja mala ma 7 miesiecy noe chce drugiego lozeczka a wlasnie dostawke. Mala śpi z nami więc w 4 byloby nam ciasno. A dostawke chcę używaną kupić. Potem córce kupię takie już łóżeczko łóżko dla dzieci tylko z jakąś ramą.
 
Ciężko poszukać taniej, różnica niewielka jak szukałam gdzie indziej. Tu idę z polecenia dziewczyn które były zadowolone , lekarz im już potwierdzil na tych pierwszych prenatalnych płeć i się sprawdziło. Ciekawa jestem czy u mnie zobaczy 😊
 
Robicie test pappa czy tylko usg?
Mnie lekarz pytał ostatnio czy chce robic pappe jak mnie zapisywal.na prenatalne. Ja do tej pappy nie jestem przekonana, mimo, ze to usg z córką było z markerami ;/ papa mi zanizyla ryzyko, ale to dalej tylko statystyki. Jak nie wiem nie daj Boże odpukac wyjdzie gigantyczne nt, brak kosci nosowej albo jeszcze jakies cuda to zrobię ten test pappa. Jak tylko np bedzie znowu fala.wsteczna na zastawce to nie robie.
 
reklama
Ja badania mam za sobą niestety dość wysokie tsh i od tygodnia biorę euthyrox. Powiedział, że to ok 4 tydzień. Mam nadzieję, że już będzie widać zarodek 🙂
To trzymam mocno kciuki aby na następnej już było widać 👍🤗Ja biorę letrox na tarczyce moze warto udać się do endokrynologa aby zobaczyła te wyniki .
 
Do góry