reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny czy któraś z Was miała lozeczko dostawne? I może podzielić się opinią? My musimy przemeblowac cały pokój inne meble łóżko i wczoraj mój do mnie mowi że takie lozeczko będzie najlepsze na kolkach u dostawione do łóżka wtedy nie musimy robić miejsca w pokoju na to ze szczebelkami. Jak myślicie?
ja tez szykuje się na dostawne chicco next2me. Miała je siostra mojego faceta i bardzo sobie chwali. Ja niestety będę mieć bardzo mało miejsca wiec dla mnie to jedyne wyjście. Myśle, ze super mieć dziecko tak blisko siebie.
 
reklama
My mamy łóżeczko po synku, ale chyba będę chciała kupić taka dostawkę do łóżka. Łóżeczko wstawię do oddzielnego pokoju na drzemki :)
 
A jak podejrzewacie będzie chłopczyk czy dziewczynka? Wiem że najważniejsze aby zdrowe było, ale tak z ciekawości pytam czy macie może jakieś przeczucia? A może po objawach coś obstawiacie? 😊
Mi Lady Comp pokazuje dziewczynkę, ale owulacja była wcześniej o tydzień no i szaleliśmy cały czas, wiec ciężko stwierdzić 🤪 Mąż chciałby syna, mi to obojętne :D ale wróżą synka bo mimo, iż cały czas prawie się nie wysypiam i czuję się jak 💩, to mówią, ze promienieje i na pewno wtedy będzie chłopiec 🤨
 
ja tez szykuje się na dostawne chicco next2me. Miała je siostra mojego faceta i bardzo sobie chwali. Ja niestety będę mieć bardzo mało miejsca wiec dla mnie to jedyne wyjście. Myśle, ze super mieć dziecko tak blisko siebie.
Tak samo się szykuję na nie. Dodatkowo jeszcze może na takie łóżeczko od nich na kółkach, do drzemek, kiedy będę np. w kuchni albo jakbyśmy gdzieś pojechali. W ogóle maja tam super rzeczy... niestety kasę trzeba wydać :D
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała lozeczko dostawne? I może podzielić się opinią? My musimy przemeblowac cały pokój inne meble łóżko i wczoraj mój do mnie mowi że takie lozeczko będzie najlepsze na kolkach u dostawione do łóżka wtedy nie musimy robić miejsca w pokoju na to ze szczebelkami. Jak myślicie?
Ja w takie na pewno zainwestuje tym razem dziecko blisko mamy zawsze można podsunac do karmienia A jednak ma swoją przestrzeń. Tyle że one są dosyć małe chyba i szybko dzidz wyrasta. Ja ogólnie. Am po 1 duże łóżeczko 120 jakoś tak więc później pewnie zmienię. Na olx widziałam spoko łóżeczka
 
Ja mam łóżeczko zaraz obok łóżka więc tylko dokupie kojec żeby był dla starszego a drugie w łóżeczku że szczebelkami normalnym zostanie. Miałam taką ochotę na roladę z kluskami i kapustą że właśnie gotuje :D ale ja jestem głodna teraz.. rano przełknąć nic nie potrafię bo mi tak niedobrze a teraz zjadłabym konia z kopytami i jeszcze chyba byłoby mało 😜
 
reklama
Do góry