reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny pomóżcie, jestem w 4t5d. Od wczoraj jestem trochę zasmarkana i cholernie boli mnie gardło. Macie jakieś sprawdzone sposoby by szybko dojść do siebie?
 
reklama
Jestem w końcówce 6 tyg i nie wiem czy to możliwe, ze zaczynam mieć już jakiś brzuch ? Nie wiem czy jestem taka nadęta czy mój brzuch zaczyna się powiększać. W pracy siedzę z rozpiętymi spodniami bo nie mogę wytrzymać 🤔
 
Witajcie z rana gratuluje pozytywnych wieści i czekam na dzisiejsze, podczytuje, ale mam niewiele czasu, bo pod opieką dwa małe diabełki (3,5 roku i 1, 5 roku).
Wczoraj miałam wizytę z usg i OM 6+2, ale trochę się zaniepokoiłam i mam iść za tydzień sprawdzić czy serduszko się rozkręci, bo na te chwile FHR 117m i lekarz powiedział, że trochę mało, ale wertując Internety :p teoretycznie w normie, ale nutka niepewności krąży po głowie i wierci dziurę :) Wizytę mam 7.10
 
Witajcie z rana gratuluje pozytywnych wieści i czekam na dzisiejsze, podczytuje, ale mam niewiele czasu, bo pod opieką dwa małe diabełki (3,5 roku i 1, 5 roku).
Wczoraj miałam wizytę z usg i OM 6+2, ale trochę się zaniepokoiłam i mam iść za tydzień sprawdzić czy serduszko się rozkręci, bo na te chwile FHR 117m i lekarz powiedział, że trochę mało, ale wertując Internety :p teoretycznie w normie, ale nutka niepewności krąży po głowie i wierci dziurę :) Wizytę mam 7.10
Teraz mnie zaniepokoilas, ja byłam w 7+4 i fhr było 116m , lekarz pogratulowal że jest wszystko dobrze i duży zarodek. Wizyte mam dopiero 16 października 😕
 
Dziewczyny pomóżcie, jestem w 4t5d. Od wczoraj jestem trochę zasmarkana i cholernie boli mnie gardło. Macie jakieś sprawdzone sposoby by szybko dojść do siebie?
Inhalacje, gardło plucz woda z solą jak dasz radę chyba że mdli to raczej ciężko.do psikania srebro argentin T , Garbatka z miodem, czosneczek.
 
reklama
Witajcie z rana gratuluje pozytywnych wieści i czekam na dzisiejsze, podczytuje, ale mam niewiele czasu, bo pod opieką dwa małe diabełki (3,5 roku i 1, 5 roku).
Wczoraj miałam wizytę z usg i OM 6+2, ale trochę się zaniepokoiłam i mam iść za tydzień sprawdzić czy serduszko się rozkręci, bo na te chwile FHR 117m i lekarz powiedział, że trochę mało, ale wertując Internety :p teoretycznie w normie, ale nutka niepewności krąży po głowie i wierci dziurę :) Wizytę mam 7.10
to tak jak ja 7.10 pierwsza wizyta tylko ja na 19:00 to będzie ciężkie czekanie. Ale Wam zazdroszczę USG. Tak bym już chciała coś wiedzieć ale wasze relacje z wizyt to miód na moje serce 😍 narazie będę się cieszyć waszym szczęściem.
 
Do góry